Zagłosuj na szkołę z Twojej okolicy!

Drugi etap

Wybrana przez Ciebie szkoła może uzyskać środki pieniężne na projekt promujący aktywność fizyczną wśród uczniów w wysokości nawet 60 tysięcy złotych!

Z każdego województwa zostaną wyłonione 2 zwycięskie projekty: po jednym zwycięskim projekcie z kategorii szkół z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich oraz po jednym zwycięskim projekcie z kategorii szkół z gmin miejskich. Ponadto w ramach trzeciej kategorii zostanie wyłoniony jeden ogólnopolski zwycięzca w kategorii szkół pod patronatem olimpijczyków polskich. Łącznie zostaną wybrane 33 szkoły, a listę zwycięzców ogłosimy do dnia 09.08.2022.

Jak zwiększyć szansę szkoły na zwycięstwo?

Możesz zwiększyć szansę swojej szkoły na zwycięstwo promując akcję wśród swoich znajomych i rodziny. Przekaż im informacje o projekcie i zachęć do oddania głosu na dowolny projekt zgłoszony przez szkołę! Udostępnij link do głosowania w swoich mediach społecznościowych. Pamiętaj, aby w poście wyraźnie wskazać nazwę szkoły, którą chcesz wesprzeć.

Wybierz szkołę, na którą chcesz oddać głos!

Szkoły z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich oraz szkoły z gmin miejskich

Szkoły pod patronatem olimpijczyków polskich

 

 

Kupuj produkty na medal

Kupując produkty swoich ulubionych marek: Always, Naturella, Oral-B, Blend-a-Med, Head&Shoulders,
Pantene, Old Spice, Gillette, Ariel, Lenor, Vizir, Pampers, Discreet, Fairy, Swiffer, Ambi Pur w sieci Biedronka zyskujesz podwójnie: otrzymujesz świetną jakość
od P&G, a jednocześnie wspierasz inicjatywy sportowe dzieci w swojej okolicy
.

Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz TUTAJ