Mistrzowie codzienności. Dołącz do nas i twórz z nami lepszy świat

Nasze codzienne wybory mają znaczenie. Wybieraj mądrze i buduj lepszy świat - dla siebie, dla swoich dzieci, dla naszej planety. To właśnie małe codzienne wybory milionów osób składają się na wielką różnicę. Razem tworzą one wielką siłę, niosącą ze sobą trwałe zmiany na lepsze. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy. Dołącz do nas i zostań mistrzem codzienności!

Pierz na chłodno

Kalendarz codziennych wyzwań

kartka

Kto nie kocha małych kotków? Kocięta mogą być jednymi z najsłodszych i najcudowniejszych stworzeń na ziemi! Zadbaj o jego rozrywkę z naszym poradnikiem zabawek handmade.

15 lipca - Dzień Przytulania Swojego Dziecka

Światowy Dzień Przytulenia Dzieci to idealne przypomnienie, aby każdy z nas poświęcił dodatkową chwilę, aby pokazać swoim dzieciom, jak bardzo są kochane! My doradzimy jak dodatkowo fajnie spędzać czas z dziećmi w domu!

26 lipca - Początek Igrzysk Olimpijskich

26 lipca rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie 2024, oferując inspirację do rozpoczęcia dbania o swoją kondycję. To doskonały moment, by podjąć wyzwanie i naśladować najlepszych sportowców, którzy zmotywują nas do poprawy zdrowia. Obserwując zmagania olimpijczyków, łatwiej poczuć zapał do własnych treningów i zdrowego trybu życia. Jak zacząć? Przeczytaj nasz artykuł.

Jak wziąć udział w konkursie i wygrywać nagrody

Ikona z numerem 1 na zielonym tle

Zarejestruj się na EverydayMe, a jeśli jesteś już częścią naszej społeczności, zaloguj się.

Zielone kólko z numerem 2 w środku

Odpowiedz na pytania konkursowe w ankiecie.

Jeśli zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą, powiadomimy Cię o tym e-mailem. Pamiętaj, żeby sprawdzać wiadomości od EverydayMe!

Mistrzowie codzienności

Logo firmy P&G na eleganckim złotym tle.

Sprawdź, co słychać w świecie P&G

Baner z dziećmi Dzień na Medal

Każdy dzień na medal. Czas na Twój ruch!

Rusza akcja Procter & Gamble „Każdy dzień na medal”, której celem jest wspieranie szkół podstawowych oraz promowanie trendów w zdrowym odżywianiu. Do wygrania jest sprzęt sportowy dla szkół, a dla głosujących sprzęt kuchenny oraz ebook kulinarny. Akcją objęte są marki: Always, Naturella, Oral-B, Blend-a-Med., Head&Shoulders, Pantene, Old Spice, Gillette, Gillette Venus, Ariel, Lenor, Vizir, Pampers, Discreet, Fairy, Swiffer, Ambi Pur. Pula nagród do wygrania to aż 800 000 złotych.

Działamy Razem

2021 Dobrych Działań na 2021 rok

Celem inicjatwy było wykorzystanie głosu marek P&G, aby inspirować do pomagania innym. Zostały przeprowadzone m.in. akcje: „Ubrania od serca“ (Vizir), kampania #AkcjaDonacja (Always), czy pomoc wcześniakom w Polsce (Pampers).

Dbanie o planetę

Dbanie o planetę zaczyna się w domu

Wspólna inicjatywa P&G i Fundacji Nasza Ziemia: wsparcie programu edukacji ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych.