O Everydayme

about us

Co to jest Everydayme?

EverydayMe to platforma internetowa stworzona po to, aby wspierać wszystkie mamy i inspirować w działaniach, które ułatwią życie codzienne. Idealne życie i perfekcja nie są naszym celem. Wręcz przeciwnie – wiemy, że życie to wszystko to, co nie jest idealne.

Naszą misją jest celebrowanie małych rzeczy, zaakceptowanie niedoskonałości, zorganizowanego chaosu i wszystkich tych szalonych chwil, które sprawiają, że życie jest prawdziwe.

Zespoły naszych ekspertów, autorów i prawdziwych mam z wielkim zaangażowaniem pracują, by dostarczyć Ci oferty wybrane specjalnie dla Ciebie, nowe produkty sprawdzone przez inne mamy, praktyczne wskazówki, inspirujące historie i wiarygodne porady dotyczące wszystkiego – od wychowania dzieci i wystroju wnętrz po zdrowie i dobre samopoczucie oraz pielęgnację.

Everydayme to internetowa platforma stworzona przez Procter & Gamble (P&G), firmę, która przez ostatnie 175 lat wprowadzała nowe marki na rynek i dokładała wszelkich starań, aby ludzie na całym świecie mogli mieć wspaniały dzień, każdego dnia, na co dzień.

Nasze portfolio innowacyjnych i zaufanych marek, na które możesz liczyć każdego dnia, obejmuje: Always, Ambi Pur, Ariel, Aussie,Blend-a-med, Braun, Discreet, Fairy, Gillette, Gillette Venus, Head & Shoulders, Lenor, Naturella, Old Spice, Oral-B, Pampers, Pantene, Tampax, Vizir.

Odwiedź stronę http://www.pg.com, aby przeczytać najnowsze informacje i dowiedzieć się więcej o Procter & Gamble, a także sprawdzić, w jaki sposób nasze marki wpływają na życie około 4,6 miliarda ludzi na całym świecie, podnosząc jego poziom.

about us

Odkryj marki P&G