Miesięczne testowanie


Rodzina
20/06/2019
Dołącz do nas i przetestuj nasze produkty

Weź udział w naszym konkursie i przetestuj nasze produkty w okresie letnim: rozdajemy aż 250 opakowań produktów Ambi Pur, Old Spice i Tampax.Zarejestruj się i zyskaj szansę na przetestowanie naszych produktów całkiem za darmo.
Wygraj jeden ze 100 elektrycznych odświeżaczy powietrza Ambi Pur 3Volution Spring Awakening z technologią OdourClear, który nieustannie usuwa uporczywe, nieprzyjemne zapachy, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym stosowaniu przez 12 godzin na najniższym ustawieniu); lub zyskaj szansę na przetestowanie jednego z 50 dezodorantów w sprayu Old Spice Captain, który uwolni Twoją dziką naturę na cały dzień, pozostawiając czysty, świeży i męski zapach. Wreszcie możesz przetestować tampony Tampax Compak Pearl Regular, które zapewniają komfort, ochronę i pełną dyskrecję.


Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej i odpowiedzieć na kilka pytań. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca 2019 roku. Trzymamy kciuki!