#DziałajMYrazem - ufundujmy ponad 20 000 posiłków dla dzieci 


Rodzina
2/06/2021

Już dziś możesz włączyć się w Dobre Działania na 2021.

W ramach naszej najnowszej akcji, wspólnie z Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce i z Waszym zaangażowaniem, chcemy ufundować ponad 20 000 posiłków dla potrzebujących dzieci w Polsce.

Rejestracja = 5 PLN dofinansowania. W okresie od 21 maja do 30 czerwca 2021r. każda nowa rejestracja w programie to 5 zł na dofinansowanie pełnowartościowych posiłków dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce!** Dołącz już dziś!

Zeskanowanie paragonu  = 5 PLN dofinansowania. Jesteś już częścią naszej społeczności? Kup produkty P&G za minimum 25 zł, zeskanuj dowód zakupu*, a my przekażemy 5 zł na dofinansowanie pełnowartościowych posiłków dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce!**

*Dokładny regulamin, szczegóły uczestnictwa, cele i zasady akcji dostępne są tutaj.  
**Koszt jednego posiłku w 2021 roku wynosi 9 zł.

Dobre Działanie na 2021! Nasz ambitny cel to sfinansowanie 22244 posiłków

Rejestracja = 5 PLN dofinansowania

Zakup produktów P&G za min. 25 zł, zeskanowanie dowodu zakupu = 5 PLN dofinansowania 

O Stowarzyszeniu SOS Wioski  Dziecięce w Polsce
Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s Villages, obecnej w 136 krajach świata. W Polsce działamy od 1984 roku. Obecnie mamy pod opieką 1505 dzieci.
Naszą misją jest niesienie pomocy dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej oraz zagrożonym jej utratą. W Polsce prowadzimy 4 SOS Wioski Dziecięce, gdzie opuszczone i osierocone dzieci znajdują troskliwy dom, rodzinną opiekę i bezwarunkowe wsparcie. Wyrównujemy szanse edukacyjne dzieci zapewniamy im dobry start w przyszłość. 
W ramach Programu „SOS Rodzinie” rozwijamy również działania profilaktyczne, których celem jest ochrona dzieci przed zabraniem ich do pieczy zastępczej. Program obejmuje 18 świetlic środowiskowych, w których potrzebujące dzieci mogą, m.in. zjeść ciepły posiłek, odrobić lekcje czy porozmawiać z osobami, którym ufają. Prowadzimy także programy dla młodzieży wspierając podopiecznych w usamodzielnieniu się, aby zapewnić im dobre przygotowanie w dorosłe życie.

W ramach ogłoszonych przez P&G „2021 Dobrych Działań na 2021 rok“, będziemy jeszcze bardziej aktywnie i na większą skalę wykorzystywać głos naszych marek, aby otwierać serca i inspirować do wspólnego działania i pomagania innym.

Będą to zarówno nowe programy, jak i kolejne odsłony wieloletnich projektów, dzięki którym poprawimy codzienne życie rodzin w potrzebie, a także pomożemy tworzyć świat, w którym wszyscy mają równe szanse i wspólnie zadbamy o przyszłość naszej planety.

Dowiedz się więcej o naszych Dobrych Działaniach na 2021 rok.

  • Marka Pampers od wielu lat dba o jak najlepszy start w życiu każdego maluszka. M.in. przekazuje swoje pieluszki wcześniakom w Polsce, by wspierać niezakłócony sen i chronić delikatną skórę wcześniaków. W ciągu ostatnich 3 lat marka przekazała polskim szpitalom z oddziałami intensywnej terapii noworodka ponad 1,5 mln pieluszek Pampers Preemie. Obecnie kontynuuje współpracę ze szpitalami w całym kraju, odpowiadając na ich bieżące zapotrzebowanie.
  • Marka Vizir wraz z Towarzystwem Nasz Dom prowadzi program „Ubrania od serca” skierowany do podopiecznych domów dziecka. Dzięki zaangażowaniu konsumentów w Polsce, w ciągu ostatnich 3 lat, wsparcie w ramach programu otrzymało ponad 5300 dzieci. Pomoc ta obejmuje możliwość samodzielnego wyboru, decyzji i zakupu nowych ubrań, co wspomaga budowanie pewności siebie oraz akceptację wśród rówieśników. Obecnie trwa czwarta edycja kampanii. 
  • Marka Always, dzieki zaangażowaniu konsumentów w kampanię Always #AkcjaDonacja, przekazała nastolatkom w potrzebie już ponad 4 miliony podpasek. W 2021 roku Always zamierza kontynuować kampanię #AkcjaDonacja oraz znany od wielu lat ogólnopolski program edukacji dotyczącej dojrzewania i pewności siebie, „Między Nami Kobietkami“, z którym co roku dociera do ponad  85% siódmoklasistek, ich rodziców i nauczycieli.
  • Program edukacji ekologicznej dla uczniów szkół podstawowych to wspólne Dobre Działanie  P&G i Fundacji Nasza Ziemia. Zostało stworzone jako odpowiedź na środowiskowe wyzwania, przed jakimi stoi obecnie nasz świat. Z programów „Ekonawyki” i „Czysta Ziemia: Ekodetektywi na tropie domowych nawyków”, uczniowie mogą zdobyć wiedzę na temat ochrony środowiska i wzmocnić nawyki, które pomoga o nie zadbać. Na przykład,. jak podczas codziennych czynności zużywać mniej wody i energii oraz co zrobić, by produkować mniej odpadów.

Chcemy działać z naszymi partnerami i konsumentami, by wspólnie zmieniać świat na lepsze. Razem możemy mieć pozytywny wpływ na poprawę jakości życia społeczności w potrzebie, równe szanse dla wszystkich, czy nawyki przyjazne dla środowiska.

Z okazji ogłoszenia 2021 Dobrych Działań i kampanii „DziałajMYRazem”, Procter & Gamble prezentuje wzruszający film pt.  „Emocje”. Film przedstawia nasze podstawowe ludzkie emocje i wyjaśnia, dlaczego miłość jest najsilniejszą z nich.

Marki PG