Kup produkty P&G i odbierz elektroniczną kartę podarunkowa do drogerii Rossmann*

Kup produkty P&G w czasie trwania promocji od dnia 14.09.2023 do dnia 30.11.2023 w dowolnym sklepie Rossmann na terenie Polski (także on-line). Zachowaj i zarejestruj dowód zakupu ** i odbierz elektroniczną kartę podarunkową do drogerii Rossmann* o wartości nawet 100 zł.

Kliknij we właściwy baner poniżej i odbierz kartę podarunkową!***

 

Do dzieła! To tylko 3 kroki, aby wziąć udział w akcji!

step-1

step-2

step-3

W akcji biorą udział Twoje ulubione marki

logos

Przydatne informacje

Wytyczne w celu otrzymania pozytywnej weryfikacji dowodu zakupu

infobox

info-2

Aktualne oferty cashback - zwrot gotówki

cb-camp-1

cb-camp-2

cb-camp-3

* Pozostałe opcje zwrotów, szczegóły promocji i pełna lista produktów biorących udział w akcji na: www.mozebyctaniej.pl/rossmann znajdują się w regulaminie tutaj. Po pomyślnym potwierdzeniu uczestnictwa, użytkownik otrzyma elektroniczną kartę podarunkową Rossmann na adres e-mail użyty podczas rejestracji na stronie www.everydayme.pl. Promocja obowiązuje w drogeriach stacjonarnych Rossmann, w aplikacji Rossmann PL i na www.rossmann.pl. Promocja obejmuje zakup dowolnych produktów marek P&G biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 14.09.2023 do 30.11.2023 lub do wyczerpania puli zwrotów.
** Elektroniczna karta podarunkowa może zostać wykorzystana wyłącznie w drogeriach stacjonarnych Rossmann.
*** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz do aktywacji kuponu zwrotu gotówki i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Uwaga! Wszystkie zakupione produkty muszą znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Z każdego zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.