NEUROBION® Advance

NEUROBION® Advance

Drętwienie*?
Mrowienie*?
NEUROBION® Advance pomaga łagodzić objawy, abyś mógł nadal pomagać swoim bliskim!

Drętwienie albo mrowienie dłoni nie pozwala Ci pomagać najbliższym tak, jak byś chciał? To mogą być objawy uszkodzenia nerwów wywołane przez niedobór witamin z grupy B.

NEUROBION® to marka nr 1 na świecie wśród produktów zawierających kompleks witamin z grupy B**. NEUROBION® Advance zawiera neurotropowe witaminy B1, B6 i B12, które aktywują regenerują i chronią Twoje nerwy. Lek NEUROBION® Advance pomaga łagodzić drętwienie i mrowienie* dłoni i stóp oraz leczyć pierwotną przyczynę tych dolegliwości, czyli niedobory witamin z grupy B (B1, B6, B12). Dzięki temu możesz nadal spełniać wszystkie prośby swoich najbliższych.

*Spowodowane niedoborem witamin z grupy B (B1, B6, B12).

**Kalkulacja na podstawie kwartalnej sprzedaży detalicznej IQVIA MIDAS do MAT Q4/2022 za okres ostatnich 2 lat na połączonym rynku 74 krajów na całym świecie.

Skrócona informacja o leku Neurobion Advance
Skład i postać farmaceutyczna: Neurobion Advance, tabletki powlekane. Każda tabletka zawiera 100 mg tiaminy azotanu, 50 mg pirydoksyny chlorowodorku i 1 mg cyjanokobalaminy. Wskazania do stosowania: Produkt leczniczy Neurobion Advance jest wskazany do stosowania u osób dorosłych w celu zapobiegania i leczenia niedoborów witaminy B1, B6 i B12, które w przypadku niedostatecznego spożycia, zaburzeń wchłaniania, zwiększonej utraty lub zwiększonego zapotrzebowania mogą powodować mieszaną polineuropatię czuciowo-ruchową. Podmiot odpowiedzialny: P&G Health Germany GmbH, Sulzbacher Strasse 40, 65824 Schwalbach am Taunus, Niemcy. Opracowano na podstawie ChPL z dnia 14/01/2022 r. (MAT-PL-NEUROBION-22-000004)

W przypadku podejrzenia wystąpienia działania niepożądanego po zastosowaniu produktu Neurobion® Advance lub w razie innych pytań prosimy o kontakt z: Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o., Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.