Ambi Pur Spray 300 ml - Lenor Spring Awakening

Dzięki technologii OdourClear™ odświeżacz powietrza w aerozolu Ambi Pur usuwa uporczywe zapachy, pozostawiając przyjemną woń. W przeciwieństwie do innych odświeżaczy powietrza, które tylko maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur trwale je usuwa, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twoi goście jesteście zawsze witani delikatną wonią.
Niektóre odświeżacze powietrza w aerozolu zawierają niebezpieczne gazy, lecz Ambi Pur jest wypełniony w 100% naturalnym azotem. Odświeżacz Ambi Pur to powiew świeżości, który usuwa nawet bardzo uporczywe, brzydkie zapachy i pozostawia w powietrzu delikatną, świeżą woń, dzięki której Twój dom pachnie jak nowy – każdego dnia.
Wypróbuj szeroką gamę produktów Ambi Pur z technologią OdourClear™, takich jak zapachy łazienkowe, odświeżacze do tkanin i odświeżacze powietrza do samochodu Ambi Pur. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają brzydkie zapachy nawet przez 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym użytkowaniu na najniższym poziomie intensywności).

  • Dzięki technologii OdourClear™ odświeżacz powietrza w aerozolu Ambi Pur usuwa uporczywe zapachy, pozostawiając przyjemną, świeżą woń.
  • Nie maskuje brzydkich zapachów, lecz trwale je usuwa, pozostawiając przyjemną, świeżą woń.
  • Zawiera niepalny, w 100% naturalny gaz pędny.
  • Szeroka gama wysokiej jakości zapachów.