Ambi Pur odświeżacz do tkanin 500 ml - Lenor Spring Awakening

Każdego dnia tkaniny w Twoim domu absorbują uporczywe, brzydkie zapachy, które są następnie stopniowo uwalniane z powrotem do powietrza.
Odświeżacz do tkanin w sprayu Ambi Pur z technologią OdourClear™ oczyszcza materiały z uporczywych, brzydkich zapachów, pozostawiając świeżą, delikatną woń. Odświeżacz do tkanin Ambi Pur odświeża również tkaniny trudne do prania, takie jak obicia sof, zasłony i dywany. Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany marką Lenor i naturalną wiosenną świeżością.
Wypróbuj szeroką gamę produktów Ambi Pur z technologią OdourClear™, takich jak zapachy łazienkowe, odświeżacze powietrza w aerozolu i odświeżacze powietrza do samochodu Ambi Pur. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution, które usuwają brzydkie zapachy nawet przez 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym użytkowaniu na najniższym poziomie intensywności).

  • Dzięki technologii OdourClear™ odświeżacz do tkanin Ambi Pur usuwa brzydkie zapachy, pozostawiając przyjemną, świeżą woń.
  • Nie maskuje brzydkich zapachów, lecz trwale je usuwa, pozostawiając przyjemną, świeżą woń.
  • Usuwa nieprzyjemnie zapachy z tkanin trudnych do prania, takich jak obicia sof, zasłony i dywany.
  • Spring Awakening to delikatny i rześki zapach inspirowany marką Lenor i naturalną wiosenną świeżością.