Zbieraj naklejki


Dom i ogród
3/09/2021

Od dziś nie musisz wybierać między pięknymi i zadbanymi włosami a troską o środowisko! Dzięki innowacyjnym opakowaniom wielokrotnego użytku, Procter & Gamble do końca 2021 roku ograniczy zużycie plastiku o ponad 300 000 ton1!

Zostań z nami ECO Bohaterem i zdobądź butelki, które będziesz mogła uzupełniać swoimi ulubionymi produktami Head&Shoulders, Pantene i Herbal Essences – są one wykonane w 100% z aluminium, dzięki czemu są bardzo trwałe i w pełni nadają się do recyklingu. Dodatkowo, opakowania uzupełniające wykonano z jednomateriałowego polietylenu o niskiej gęstości, co pozwoliło zredukować zużycie plastiku o 60%2. Piękno może być zrównoważone!

Promocja produktów P&G z aplikacją Carrefour

Wymień naklejki na butelkę!

Bycie ECO - to proste! W czasie trwania promocji kupuj dowolne produkty wybranych marek P&G i zbieraj naklejki w aplikacji Mój Carrefour. Każde 20 zł wydane w sklepach sieci Carrefour na dowolne produkty wybranych marek P&G* to jedna naklejka. 6 naklejek możesz wymienić na bon rabatowy w wysokości 25 zł na dowolną butelkę aluminiową (do wyboru butelka marki Pantene Pro-V, Head & Shoulders lub Herbal Essences). Bądź ECO Bohaterem podczas codziennej pielęgnacji i dbaj o środowisko nie rezygnując z pięknych i zdrowych włosów! Dołącz do akcji już teraz!

Akcja obowiązuje do dnia 5.09.2021 r.

Więcej szczegółów oraz regulamin akcji znajdziesz na stronie www.carrefour.pl.

*Naklejki naliczają się automatycznie w aplikacji Mój Carrefour, po zeskanowaniu aplikacji przy kasie. 1 naklejka za każde 20 zł wydane na produkty marek: Herbal Essences, Pantene, Head & Shoulders, Naturella, Oral-B, Old Spice, Gillette, Venus.

Logotypy znanych marek produktów do pielęgnacji osobistej i domowej, należących do firmy P&G.

1. 4 kw 2021 vs. 2016
2. vs standardowe opakowania szamponu Aussie / Pantene / Herbal Essences / Head & Shoulders