Smakowe pasty do zębów


Zdrowie i nastrój
9/10/2018
Dawno, dawno temu, pasta do zębów smakowała jak… pasta do zębów.

Przez wiele lat jedynym dostępnym smakiem pasty do zębów był smak mięty -pieprzowej albo ogrodowej.

Te dwa smaki wciąż cieszą się popularnością, lecz w dzisiejszych czasach pasty do zębów występują w przeróżnych wariantach, takich jak koper włoski, cynamon z goździkiem czy nawet owocowych: morela, brzoskwinia i inne. Najnowsze trendy wśród smaków past do zębów to: ekstremalnie mocna mięta, łagodna mięta i kompozycja ziół.

Jeśli jesteście zainteresowani wypróbowaniem nowego smaku pasty do zębów, ale nie chcecie od razu kupować całej tubki w obawie, że nowy smak nie przypadnie Wam do gustu, zapytajcie swojego dentystę o próbki lub sprawdźcie dostępność kuponów oferowanych w Internecie, dzięki którym będziecie mogli kupić nowe pasty ze zniżką. Możecie nabyć także wersję podróżną pasty do zębów, która jest ogólnie dostępna w sklepach i aptekach.

Smakowe pasty do zębów przeznaczone dla dzieci sprawiają, że dbanie o jamę ustną jest jeszcze przyjemniejsze. Jeśli Wasze dziecko nie lubi dbać o zęby, ponieważ przeszkadza mu smak tradycyjnej pasty do zębów, spróbujcie ciekawych smaków przeznaczonych dla dzieci. Większość produktów tego typu występuje w atrakcyjnym dla dziecka opakowaniu i nie ma tak intensywnego smaku, jak tradycyjne pasty. Najważniejsze jest wyrobienie dobrego nawyku i pokazanie, że dbanie o jamę ustną poprzez czyszczenie zębów dwa razy dziennie oraz nitkowanie może być przyjemne.