Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pełne objętości, gęste włosy na wyciągnięcie ręki!

Pełne objętości, gęste włosy na wyciągnięcie ręki!

0
Gęste włosy to gwarancja efektownego wejścia. Martwisz się, że Twoje włosy są cienkie? Nic straconego, one też mogą wyglądać na gęste. Podpowiemy Ci, jak możesz w pięciu krokach ułożyć swoje cienkie włosy, aby dodać fryzurze objętości.
Nie musisz ryczeć jak lwica, żeby zwrócić na siebie uwagę. Wystarczy, że będziesz stosować odpowiednią pielęgnację i stylizację włosów, która pozwoli Ci w mgnieniu oka wyczarować bujną fryzurę. Czas na lwią grzywę!

Efekt gęstych włosów, krok nr 1: Szampon i odżywka zwiększające objętość

Efekt lwiej grzywy rozpoczyna się już w momencie, kiedy myjesz swoje włosy, a dokładniej: w momencie, gdy wybierasz dla siebie szampon. Szczególnie jeśli masz cienkie włosy, stosuj szampon zwiększający objętość, taki jak szampon Pantene Full & Vibrant, aby dodać fryzurze objętości:
  • Szampony zwiększające objętość sprawiają, że włosy stają się trochę bardziej szorstkie, dzięki czemu nie wyglądają na oklapnięte.
  • Warstwa polimerowa tworząca się wokół każdego włosa sprawia, że wyglądają na grubsze.
  • Łagodne środki powierzchniowo czynne chronią włosy nawet przy częstym myciu.
Odżywka zwiększająca objętość, taka jak odżywka Pantene Full & Vibrant, odżywia i ułatwia rozczesywanie włosów, a przy tym ich nie obciąża. Najlepiej stosuj szampon i odżywkę zwiększającą objętość z tej samej serii, gdyż idealnie się wzajemnie uzupełniają. Jeśli masz cienkie włosy, zawsze nakładaj odżywkę tylko na same końce, a nie u nasady. Nie zapominaj też o dokładnym spłukaniu produktu.

Efekt gęstych włosów, krok nr 2: Stylizacja przed suszeniem

Po umyciu włosów, kiedy są jeszcze wilgotne, wmasuj u nasady odrobinę pianki do stylizacji zwiększającej objętość. Dzięki temu Twoje włosy lekko się uniosą i nie będą sprawiały wrażenia oklapniętych. Aby uzyskać efektowną fryzurę przypominającą lwią grzywę, podziel włosy na szerokie pasma, wmasuj piankę na całej długości włosów, a następnie nawiń je na grube wałki. Po zdjęciu wałków, roztrzep delikatnie włosy i przeczesz pasma palcami.

Porada: Zmień od czasu do czasu miejsce, w którym robisz przedziałek, aby włosy podniosły się u nasady. Wystarczy centymetr w prawo bądź w lewo.

Efekt gęstych włosów, krok nr 3: Suszenie włosów pozwalające uzyskać efekt lwiej grzywy

Na początek zacznij suszyć włosy od góry aż będą prawie suche, najlepiej w kierunku odwrotnym do kierunku ich wzrostu, co dodatkowo podniesie je u nasady. Teraz możesz ułożyć fryzurę:
  • Jeśli masz proste włosy, nawiń każde pasmo na dużą okrągłą szczotkę pod kątem około 90 stopni od głowy. Susz włosy suszarką skierowaną pod kątem, zaczynając od dołu przy nasadzie włosów i pociągając szczotkę powoli ku ich końcom, jednocześnie kierując strumień powietrza z suszarki w tym samym kierunku. Najlepiej sprawdzi się tu suszarka z wąskim koncentratorem. Jeśli masz krótkie włosy, wybierz mniejszą szczotkę do układania.
  • Aby uniknąć uszkodzenia włosów w wyniku przegrzania, stosuj szczotkę do włosów bez metalu.
  • Suszarka z dyfuzorem zwiększa objętość kręconych włosów, a jeśli masz proste włosy, dyfuzor lekko je pofaluje.
  • Pozwól włosom chwilę ostygnąć zanim je uczeszesz, dzięki temu fryzura się nie rozpadnie.

Efekt gęstych włosów, krok nr 4: Utrwalanie dla jeszcze większej objętości

Możesz utrwalić fryzurę lakierem zwiększającym objętość. Pamiętaj, żeby nie rozpylać lakieru od góry głowy, a wyłącznie aplikować na końcówki od dołu kierując się do góry. Dzięki temu włosy będą wyglądały na gęste nie tylko u nasady, ale również na końcach. Jeśli masz długie włosy, możesz unieść pasma i spryskać je od dołu. Dla jeszcze lepszego efektu, delikatnie utapiruj włosy u nasady. Unieś górną warstwę włosów i delikatnie zaczesz je na utapirowaną partię.

Efekt gęstych włosów, krok nr 5: Szybka stylizacja á la lwia grzywa

Twoje włosy oklapły, a Ty nie masz zbyt wiele czasu, żeby je ułożyć? Suchy szampon przyjdzie Ci szybko z pomocą: unieś delikatnie włosy lub przytrzymaj nad głową dłuższe pasma, a następnie spryskaj je suchym szamponem i wmasuj go u nasady. Jeśli nałożyłaś za dużo suchego szamponu, szybko przesusz włosy suszarką. Tak samo jak wszystkie pudry, suche szampony pochłaniają nadmiar sebum, zwiększając dodatkowo objętość włosów.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie