Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Domowe zabiegi kosmetyczne na twarz

Domowe zabiegi kosmetyczne na twarz

0
Twoja skóra jest szara i matowa? Popraw jej wygląd dzięki prostemu zabiegowi kosmetycznemu, opisanemu krok po kroku.

Zabieg kosmetyczny jest świetnym sposobem na poprawienie wyglądu cery, ale długotrwałe efekty zapewnia jedynie odpowiednia codzienna pielęgnacja skóry i stosowanie dobrego kremu chroniącego przed słońcem.

Krok 1 - Podwójne oczyszczanie
Moment oczyszczania koniecznie wykorzystaj na wykonanie pobudzającego masażu twarzy. Aby dokładnie usunąć makijaż i zabrudzenia ze skóry zawsze oczyszczaj ją dwa razy. W seriach kosmetyków oczyszczających masz zazwyczaj do wyboru żel lub mleczko oczyszczające, które usuwają makijaż i zanieczyszczenia. Pamiętaj, aby przed ich nałożeniem zwilżyć skórę wodą. Zarówno żele jak i mleczka najlepiej jest aplikować i rozmasowywać wilgotnymi dłońmi. W drugim etapie oczyszczania, użyj wacika nasączonego tonikiem odpowiednim do rodzaju skóry, aby usunąć pozostałości makijażu i produktu oczyszczającego oraz odświeżyć skórę. Podczas oczyszczania nie zapominaj o szyi i dekolcie.

Krok 2 - Głębokie oczyszczanie (peeling)
Peeling usuwa zalegające na powierzchni martwe komórki naskórka, dzięki czemu skóra wygląda bardziej promiennie, a kolejno użyte produkty pielęgnacyjne mogą wnikać w nią skuteczniej. Wybierz peeling, który nadaje się do Twojego rodzaju skóry i jej aktualnych potrzeb - gruboziarnisty, jeżeli jest normalna, ewentualnie tłusta lub mieszana, ale nie wrażliwa; kremowy, drobnoziarnisty, jeżeli jest delikatna; chemiczny (np. z kompleksem salicylowym) lub enzymatyczny, jeżeli jest wrażliwa bądź problematyczna. Doskonale sprawdzają się tzw. peelingi mieszane - zawierające w składzie zarówno delikatne kwasy, jak i drobne granulki złuszczające.


Krok 1

Krok 2

Krok 3 - Ciepły kompres
Zmocz myjkę do twarzy ciepłą wodą i przyłóż na kilka chwil do skóry, aby pobudzić krążenie i delikatnie rozszerzyć pory. Zetrzyj dokładnie pozostałości kosmetyku złuszczającego.

Krok 4 - Maseczka
Nałóż maseczkę, wybierając nawilżającą, ujędrniającą, stymulującą, wygładzającą lub odżywczą, w zależności od tego, czego najbardziej potrzebuje Twoja skóra. Pozostaw maseczkę na twarzy przez ok. 10-15 minut. To dobra okazja, by poleżeć w wannie, w aromatycznej kąpieli. Połóż na powieki waciki nasączone łagodnym tonikiem bezalkoholowym. Relaksuj się przez te kilkanaście minut, następnie zmyj maseczkę.


Krok 3

Krok 4

Krok 5 - Serum i krem
Na koniec nałóż serum i krem na dzień lub na noc, a także krem lub żel pod oczy. Postaraj się wmasowywać je delikatnie w skórę do momentu wchłonięcia. Jeżeli wykonujesz ten zabieg w ciągu dnia, nie zapomnij o ochronie przed słońcem. Twoja skóra powinna być teraz orzeźwiona, gładka i promienna.


Krok 5

 

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie