Testuj Lenor bez ryzyka, gwarantujemy 100% satysfakcji albo zwrot pieniędzy


Rodzina
27/07/2021
Kiedy dodajesz płyn lub perełki Lenor do swojego prania, zapewniasz mu zniewalającą miękkość i długotrwałą świeżość. A teraz dodatkowo nie ponosisz przy tym żadnego ryzyka, bo mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę, która gwarantuje Ci 100% zadowolenia z produktu lub zwrot pieniędzy!

Jak to zrobić? To proste! Kup dowolny produkt Lenor o wyjątkowym zapachu objęty promocją i sprawdź, jak wzbogaca on Twoje pranie. Zapewniamy 100% świeżości i satysfakcji, a jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze na konto. 

Już teraz wybierając Lenor możesz optymalnie zadbać o swoje ubrania i zawsze otaczać się pięknym, działającym na zmysły zapachem bez żadnego ryzyka!

Zasady udziału w akcji promocyjnej:

  1. Kup ulubiony płyn zmiękczający marki Lenor lub perełki zapachowe marki Lenor w czasie trwania promocji w dowolnym punkcie sprzedaży na terenie Polski i zachowaj dowód zakupu.
  2. Promocja trwa od 01.04.2021 roku do 31.05.2021 roku lub do wyczerpania puli zwrotów.
  3. Testuj produkt zgodnie z przeznaczeniem, zużywając nie więcej niż 50% zawartości opakowania.
  4. W przypadku braku satysfakcji dokonaj zwrotu produktu: wydrukuj i wypełnij formularz, a następnie odeślij go wraz z produktem i dowodem zakupu w terminie nieprzekraczającym 30 dni od daty zakupu (decyduje data nadania) oraz przed wyczerpaniem puli zwrotów na adres AVANTI, ul. Reymonta 4a, 05-070 Sulejówek.
  5. Jeden dowód zakupu można wykorzystać tylko jeden raz do zgłoszenia uczestnictwa w promocji.
    Dokładny regulamin promocji i szczegółowa lista produktów objętych promocją znajduje się tutaj.