Czy słońce, czy deszcz – te wakacje będą udane!


Rodzina
2/09/2021
O czym nie możesz zapomnieć?
O ekspertach od pielęgnacji, którym możesz zaufać!
Nawet jeśli nie weźmiesz ich z domu, nic się nie stanie, bo możesz jej kupić zawsze i wszędzie. Twoje ulubione produkty są blisko Ciebie – nawet w podróży.


Czy słońce, czy deszcz – te wakacje będą udane!

Od dbania o siebie nie można odpoczywać. A już na pewno nie podczas wakacji! Niech Twoja skóra promienieje jak letnie słońce, a poczucie komfortu towarzyszy Ci nawet podczas ekstremalnych wakacyjnych aktywności.

Jeśli chcesz w pełni korzystać z uroków polskich gór lub miło spędzić czas na plaży, chętnie pomożemy Ci zadbać o siebie i całą Twoją rodzinę! Zobacz, co koniecznie powinno znaleźć się w Twojej wakacyjnej kosmetyczce!

Nie przejmuj się, jeśli zapomnisz wziąć czegoś ze sobą. Produkty, którym możesz zaufać, z łatwością znajdziesz w każdej części Polski!

Coś dla niej

W ciepłą pogodę nie ukrywaj się pod warstwą ubrań. Żel Gillette i maszynki Venus zadbają o gładką i nawilżoną skórę! Niezależnie od kierunku Twojej podróży, nic nie powinno ograniczać dobrej zabawy! Dlatego poczucie komfortu zapewnią Ci podpaski Always i wkładki Descreet.

Czy słońce, czy deszcz – te wakacje będą udane! 

Coś dla niego

Szykują się wakacje pełne wrażeń? Z takim kosmetycznym arsenałem nic Cię nie zaskoczy. Baw się, korzystaj do woli! O pewność siebie podczas aktywnego wypoczynku zadba dezodorant w sztyfcie Old Spice. Chcesz, by każde plan podróży poszedł gładko? Do codziennej pielęgnacji twarzy polecają się: maszynka Gillette Sensor 3 i żel do golenia Gillette Series Sensitive.

Czy słońce, czy deszcz – te wakacje będą udane! 

Dla całej rodziny!

Wakacje to czysta przyjemność! Jak przygotować się na dzień pełen wrażeń? Jak się po nim zrelaksować? Koniecznie zabierz ze sobą szampon Head&Shoulders, szczoteczki Oral-B i pastę Blend-a-Med, by cała rodzina mogła o siebie zadbać.

Czy słońce, czy deszcz – te wakacje będą udane!