Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Wyjazd na walentynki

wyjazd-na-walentynki
0
Skorzystaj z naszych pomysłów i porad, dzięki którym sprawisz, że Wasz wspólny wyjazd na Walentynki stanie się bardziej romantyczny.

Nie ma nic bardziej efektownego niż zorganizowanie wspólnego wyjazdu z drugą połówką z okazji Walentynek. Właśnie o tym myślałaś? Sprawdź co zrobić, by Wasz wspólny wypad stał się najbardziej romantycznym wydarzeniem roku.

Jeśli już wiecie, gdzie chcecie pojechać...
Jeśli lubicie planować wyjazdy wcześniej i już wszystko ustaliliście, pokaż swojemu mężczyźnie, że potrafisz go zaskoczyć przed wyjazdem, jak również już na miejscu. Spraw, by każda chwila podczas wyjazdu była nadzwyczajna:

 • daj mu kilka naprowadzających wskazówek dotyczących wyjazdu na Walentynki. To go zaintryguje i sprawi, że wyjazd stanie się dla niego bardziej wyjątkowy.
 • Jeśli będziecie jechać samochodem, nagrajna podróż składankę z jego ulubioną muzyką i zaskocz go swoją pomysłowością.
 • Zarezerwuj wcześniej romantyczny obiad lub kolację w restauracji w miejscu pobytu. W tym celu najlepiej przeszukaj oferty w Internecie. Aby spędzić wieczór w bardziej intymnej atmosferze, spróbuj zarezerwować w restauracji odseparowaną lożę.
 • Przejrzyj informator kulturalny miasta, który odwiedzicie i znajdź wystawę lub sztukę teatralną, która mogłaby przypaść Twojemu mężczyźnie do gustu. Kup bilety w odpowiednim terminie i nic mu nie mów, tylko zasugeruj wyjście na miasto. Kiedy już zorientuje się o co chodzi, będzie nie tylko mile zaskoczony, ale również doceni Twoje zaangażowanie w organizację Waszego czasu.
 • Wsuń mały prezent do jego bagażu, tak by znalazł go nieoczekiwanie.
 • Zamów butelkę szampana i poproś by została dostarczona do Waszego pokoju zanim tam dotrzecie. Chwila odpoczynku po podróży i toast za Waszą miłość z pewnością sprawi Wam ogromną przyjemność.
 • Codziennie podczas Waszego wyjazdu zostawiaj mu wiadomości na lustrze w łazience. Możesz wypisywać plan dnia lub po prostu zapewnić go jak bardzo cieszysz się ze wspólnie spędzanego czasu!
 • Jeśli cel Waszego wypadu znajduje się z dala od cywilizacji, zabierz ze sobą iPoda z nagraniami Waszych ulubionych piosenek - będziesz mogła w każdej chwili stworzyć romantyczną atmosferę.
 • Spraw, aby Wasze wspólne wieczory i noce przepełniała miłość.
 • Nie nalegaj na zakupy! Możesz wstąpić do jednego czy dwóch sklepów, ale nie spędzaj całego Walentynkowego wyjazdu na zakupach!
 • Zabierz kamerę i nagraj film z wyjazdu. Wspaniale będzie potem wrócić do tych wspomnień.

Możesz zaplanować ten wyjazd dokładnie w Walentynkowy romantyczny weekend. Jednak, jeśli chcesz zrobić swojemu mężczyźnie niespodziankę życia, poszukaj w Internecie koncertu jego ulubionego zespołu i zorganizuj wyjazd-niespodziankę na ten koncert właśnie.

Sukces gwarantowany!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie