Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

5 sposobów na efektywne i bezstresowe poranki z dziećmi

5 sposobów na efektywne i bezstresowe poranki z dziećmi

0
Nasze wskazówki pomogą Ci zmienić nerwowe i chaotyczne poranki w spokojny początek dnia.
Zaplanuj początek dnia
Nie chcesz spędzać poranków w chaosie i pośpiechu? Dobra organizacja to podstawa! Zaplanuj początek każdego dnia – dzięki wprowadzeniu określonego porządku, dziecko będzie wiedziało, jakie czynności należy wykonać i wkrótce nauczy się wykonywać je samodzielnie. Twoje dzieci nie wykazują chęci współpracy? Spróbuj je odpowiednio zmotywować! Możesz włączyć im playlistę i zaproponować, żeby wykonały którąś z porannych czynności zanim skończy się piosenka. Może ten, kto pierwszy dotrze do drzwi dostanie naklejkę lub będzie mógł wybrać, jakiej muzyki będziecie słuchać w samochodzie w drodze do szkoły?

Naucz się organizacji czasu
Wieczorem sprawdź prognozę pogody na następny dzień i naszykuj dla dzieci odpowiednie ubrania. Jeżeli zazwyczaj ubieranie zajmuje Twoim dzieciom dużo czasu, najlepiej jest wybrać zestawy, które łatwo założyć i zdjąć – dzięki temu zaoszczędzisz kilka cennych minut. Jeśli chcesz być pewna, że ubrania w Twoich szafach są czyste i pachnące, użyj Proszku do prania Ariel – w ten sposób masz o jedno zmartwienie mniej!

Porządek to podstawa
Podręczniki rozrzucone po całym domu? Aby uniknąć porannego poszukiwania książek i przyborów szkolnych, stwórz w swoim domu specjalne miejsce na wszystkie rzeczy związane ze szkołą: płaszcze, buty, pudełka na śniadanie, książki z biblioteki, formularze do wypełnienia, prace domowe... Gdy dzieci wrócą ze szkoły, niech położą wszystkie rzeczy w tym miejscu. Wychodząc rano z domu będą mogły je stamtąd zabrać. Takim miejscem może być szafa w przedpokoju, komoda lub wieszak i pudełka. Wprowadź zasadę, że dziecko, które utrzymuje swoje szkolne rzeczy w największym porządku, może wybrać, jakie kanapki zapakujesz mu następnego dnia do szkoły. 

Myśl z wyprzedzeniem
Wszystko, czego nie trzeba robić rano należy zrobić wieczorem poprzedniego dnia. Chcesz być świetnie zorganizowana? Poświęć trochę czasu w weekend na przygotowanie drugiego śniadania do szkoły na cały nadchodzący tydzień. Najwygodniej będzie umyć i pokroić owoce i warzywa, a następnie zapakować je w małe torebki lub plastikowe pudełka. Drugie śniadanie zapakowane w tej formie będzie bardzo łatwo włożyć do plecaka. Produkty, których nie potrzeba przechowywać w lodówce, trzymaj w specjalnym pudełku, szufladzie lub innym podręcznym miejscu, tak, aby każdy mógł po nie szybko sięgnąć przed wyjściem z domu.

Bądź przygotowana na wszystko
W samochodzie trzymaj specjalne pudełko, w którym znajdą się batoniki, drobne na drugie śniadanie, szczotki do włosów, butelki wody, ładowarki do telefonu, długopis i notatnik – dzięki temu nie będziesz musiała biec do domu, gdy zapomnisz jednej z tych rzeczy. Zawsze staraj się zachować spokój podczas porannej bieganiny. Paradoksalnie, Twoja nerwowość, może sprawić, że dzieci zaczną marudzić i ruszać się jeszcze wolniej. Jeżeli dziecko zwleka z wykonaniem jakiejś czynności, spróbuj je przytulić lub ukucnij, żeby nawiązać z nim kontakt wzrokowy – być może w ten sposób zachęcisz je do współpracy.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie