Head & Shoulders Deep Hydration Odżywka

Odżywka do włosów i skóry głowy Head & Shoulders z aktywnym składnikiem przeciwłupieżowym nawilża skórę głowy i włosy, pozostawiając dobrze nawilżone włosy bez łupieżu (przy regularnym stosowaniu). Formuła Derma&Pure o zrównoważonym pH została opracowana przez ekspertów z myślą o pielęgnacji skóry głowy oraz wzbogacona o mikroskładniki, lipidy i antyoksydanty, aby głęboko odżywiać i zapewniać efekt lekkości. Odżywka Deep Hydration z olejem kokosowym pomaga intensywnie nawilżyć i zregenerować suchą skórę głowy oraz zniszczone włosy.. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stosuj z szamponem H&S w celu uzyskania zwiększonej ochrony skóry głowy (stosowanie systemu przeciwłupieżowego w porównaniu ze stosowaniem samego szamponu przeciwłupieżowego).
Jako marka szamponu nr 1 na świecie (obliczenia P&G na podstawie danych dotyczących sprzedaży w kategorii szamponów w ujęciu rocznym) zobowiązujemy się do przestrzegania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa składników: nasze formuły powstają bez niepożądanych składników – 0% parabenów, 0% fosforanów, 0% parafin, a nasze opakowania w pełni nadają się do recyklingu.
Odżywka przeciwłupieżowa Head & Shoulders nawilża skórę głowy i włosy, pozostawiając cudownie miękkie włosy bez łupieżu (przy regularnym stosowaniu) Formuła Derma&Pure wzbogacona o mikroskładniki, lipidy i antyoksydanty głęboko odżywia i zapewnia efekt lekkości Ta formuła o zrównoważonym pH została opracowana przez ekspertów z myślą o pielęgnacji włosów i skóry głowy Odżywka Deep Hydration z olejem kokosowym pomaga intensywnie nawilżyć i zregenerować suchą skórę głowy oraz zniszczone włosy