Head & Shoulders Anti Hair Fall Szampon

Pożegnaj się z łupieżem, sięgając po przeciwłupieżowy szampon do włosów Head & Shoulders Anti Hair Fall z kofeiną, który zapobiega wypadaniu włosów (dotyczy wypadania związanego z ich łamliwością). Jego formuła Microbiome Balance pomaga zwalczać podstawową przyczynę łupieżu, przeciwdziałając łuszczeniu się, swędzeniu i przesuszeniu skóry głowy oraz zapewniając natychmiastowe uczucie odświeżenia i dokładnego oczyszczenia, a także do 100% ochrony przed łupieżem (dotyczy widocznych oznak łupieżu, przy regularnym stosowaniu). To szampon o zrównoważonym pH oraz formule wzbogaconej witaminami i przeciwutleniaczami, przeznaczony do codziennego stosowania. Ten testowany dermatologicznie produkt ma skuteczność potwierdzoną klinicznie, a jednocześnie jest na tyle łagodny, że może być używany codziennie. Butelka została wykonana w 40% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki, barwników i dodatków) i nadaje się do ponownego przetworzenia (z wyjątkiem nakrętki i w zależności od zakładu recyklingu). Stosowanie szamponu z odżywką Head & Shoulders zwiększa ochronę przeciwłupieżową skóry głowy oraz pozwala uzyskać miękkie i piękne włosy bez łupieżu (dotyczy widocznych oznak łupieżu, przy regularnym stosowaniu).


Cechy i zalety:

  • Szampon przeciwłupieżowy, który usuwa do 100% łupieżu (dotyczy widocznych oznak łupieżu, przy regularnym stosowaniu)
  • Stosowany regularnie, zapobiega widocznym oznakom łupieżu
  • Formuła Microbiome Balance pomaga zwalczać podstawową przyczynę łupieżu, utrzymując zrównoważony mikrobiom skóry głowy
  • To szampon o formule przetestowanej dermatologicznie, zrównoważonym pH oraz działaniu potwierdzonym klinicznie
  • Idealny szampon do codziennego stosowania dla kobiet i mężczyzn o każdym rodzaju włosów
  • Butelka została wykonana w 40% z plastiku z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki, barwników i dodatków) i nadaje się do ponownego przetworzenia (z wyjątkiem nakrętki i w zależności od zakładu recyklingu)