Head & Shoulders wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę działa przeciwko przemocy rówieśniczej!

Marka Head & Shoulders nawiązała współpracę z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę i w ramach wsparcia

ufunduje ponad 2000h wsparcia w telefonie zaufania 116 111.

Warunki i zasady kampanii są dostępne tutaj.

Fundacja

Przemoc rówieśnicza często jest powodem lęku, zwątpienia w siebie i wysokiego poziomu stresu wśród młodzieży. Nastolatki zmagające się z łupieżem mogą jej doświadczać nawet 2 razy częściej, co wpływało na ich samoocenę oraz relacje z rówieśnikami. Dodatkowo, według badań przeprowadzonych przez P&G w 2020 r. młodzi ludzie często odczuwali, że łupież wstrzymuje ich przed braniem udziału w różnych aktywnościach.

Celem działań marki Head & Shoulders jest wyeliminowanie problemu przemocy rówieśniczej.

Łupież jest powszechną dolegliwością skórną, dotykającą co drugą osobę. Na szczęście jest on łatwy w leczeniu, jednak jak wiele innych rzeczy, może być źródłem przemocy rówieśniczej z powodu niezrozumienia tematu. 1 na 3 nastolatków zmaga się z przemocą rówieśniczą, a osoby z problemem łupieżu mogą jej doświadczać nawet 2 razy częściej.**

Nigdy nie będzie zgody na przemoc rówieśniczą, jaka by nie była przyczyna! Chcielibyśmy uwolnić świat od niewygód, spowodowanych łupieżem. Tak, aby ta przypadłość nie powstrzymywała nikogo przed noszeniem ulubionej odzieży, bycia kim chce oraz doświadczania życia tak, jak chce.

** W oparciu o międzynarodowe badania z 2020 r.

Odkrywaj produkty Head & Shoulders i znajdź ten idealny dla siebie!

image line

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę


Banner Fundacja dzieciom

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę od ponad 30 lat chroni dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewnia dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Uczy dorosłych, jak mądrze i skutecznie reagować na przemoc wobec dzieci oraz co robić, gdy podejrzewają, że dziecko jest krzywdzone. Wspiera i angażuje rodziców, by wychowywali dzieci z miłością i szacunkiem. Wpływa na polskie prawo, by jak najlepiej chroniło interes dziecka. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy!

logo H&S

Logo fundacja dzieciom