Blend-a-dent Complete Klej do protez, 47 g

Klej do protez Blend-a-dent Complete to idealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz nawet myśleć o swoich protezach. Cokolwiek robisz i cokolwiek jesz, ciesz się pewnością siebie dzięki bezpiecznemu i komfortowemu umocowaniu protezy w odpowiednim miejscu. Klej do protez Blend-a-dent Complete zapewnia pewne umocowanie protezy przez cały dzień, zwiększa komfort noszenia dzięki warstwie amortyzującej między dziąsłami a protezami oraz pomaga zapobiegać przedostawaniu się resztek jedzenia pod protezę. Dzięki temu będziesz mógł się zrelaksować i cieszyć pełnią życia. Wypróbuj klej do protez Blend-a-dent o lekko miętowym smaku.

Cechy i zalety
  • Klej do protez Blend-a-dent o lekkim miętowym smaku, opracowany specjalnie z myślą o kompleksowym działaniu i ochronie.
  • Kompletne rozwiązanie zapewniające 3 korzyści: silne umocowanie protezy, większy komfort użytkowania oraz lepsze zabezpieczenie przed przedostawaniem się resztek jedzenia.
  • 10 razy lepsze umocowanie protezy (w porównaniu z protezą noszoną bez stosowania kleju).
  • Do pełnych i częściowych protez zębowych.
  • Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości klejów do protez zębowych: Dual Power, Dual Protection, Food Seal, 0%.