Ambi Pur 3Vol Refill - Ocean Mist

Eliminuje uporczywe, nieprzyjemne zapachy – sprawia, że znikają na dobre!

Elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur 3Volution z technologią Odourclear nieustannie usuwając uporczywe, nieprzyjenmne zapachy, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu). Przy zwykłych elektrycznych odświeżaczach powietrza szybko przyzwyczajamy się do otaczających nas zapachów, przez co z czasem przestajemy je czuć. Odświeżacze powietrza Ambi Pur 3Volution rozwiązują ten problem co 45 minut, automatycznie zmieniając 1 z 3 wysokiej jakości zapachów, dając efekt nieprzerwanej świeżości. Używaj urządzenie Ambi Pur 3Volution tylko z wkładami Ambi Pur 3Volution, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. Dzięki regulowanemu dyfuzorowi możesz decydować o intensywności zapachu, tworząc idealną dla siebie atmosferę przez okres aż do 90 dni. Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

Używaj wkładów Ambi Pur 3Volution tylko z urządzeniami Ambi Pur 3Volution, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu. Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

  • Elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur 3volution z technologią Odourclear usuwa uporczywe, nieprzyjemne zapachy
  • Pozostawia delikatny i świeży zapach aż do 90 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na najniższym ustawieniu)
  • Nie maskuje, ale w pełni usuwa uporczywe, nieprzyjemne zapachy
  • 3 zapachy zmieniają się co 45 minut, dlatego ich woń jest zawsze wyczuwalna. Regulowana intensywność zapachu
  • Szeroka gama wysokiej jakości zapachów

Ambi Pur 3Vol Ocean Mist odświeżacz elektryczny – zestaw startowy 20 ml

Ambi Pur 3Vol Ocean Mist wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek.

Ambi Pur 3Vol Moonlight Vanilla odświeżacz elektryczny – zestaw startowy 20 ml

Ambi Pur 3Vol Moonlight Vanilla wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Stwórz przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. To delikatne połączenie kwiatów i rozgrzewających przypraw, przywołujące niezwykłą atmosferę marzeń sennych. Owocowe nuty głowy potęgują uczucie świeżości i stanowią doskonałe dopełnienie zapachu, zapewniając luksusowe doznania.

Ambi Pur 3Vol Flowers & Spring wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Zapach Flowers Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty.

Ambi Pur 3Vol Thai Orchid wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Odkryj piękno Azji dzięki zapachowi Thai Orchid – unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i harmonię natury. Pozwól, aby ten uspokajający i nastrojowy zapach zabrał Cię we wspaniałą podróż. Zakochaj się w tym pełnym wdzięku zapachu i stwórz w swoim domu błogą atmosferę spokoju.

Ambi Pur 3Vol Japan Tatami wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Dzięki zapachowi Japan Tatami możesz udać się do krainy wschodzącego słońca, aby cieszyć się czystym, świeżym powietrzem i piękną harmonią natury.

Ambi Pur 3Vol Anti-Tobacco wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów.

Ambi Pur 3Vol Red Cherry Blossom wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Odkryj zapach Cherry & Blossom, unikalne połączenie jagód i innych owoców ukrytych w kwitnącym ogrodzie, który ukoi Twoje zmysły.

Ambi Pur 3Vol Botanic Breeze wkłady do odświeżacza elektrycznego 20 ml

Zapach Botanic Breeze jest inspirowany naturalną, wiosenną świeżością.Ambi Pur długotrwały, elektryczny odświeżacz powietrza, wkładany do kontaktu i automatycznie zmieniający jeden z trzech zapachów co 45 minut