Ambi Pur 3Vol Refill - Moonlight Vanilla Duo

Ambi Pur Air zamiast maskować usuwa brzydkie zapachy

Domowy odświeżacz powietrza Ambi Pur ze specjalną technologią Odourclear usuwa brzydkie zapachy, pozostawiając świeżą, delikatną woń. W przeciwieństwie do innych domowych odświeżaczy powietrza, które jedynie maskują nieprzyjemne zapachy, Ambi Pur usuwa je, dzięki czemu Ty i Twoi goście możecie odetchnąć pełną piersią. Większość domowych odświeżaczy powietrza zawiera niebezpieczny gaz, podczas gdy ten używany w produktach Ambi Pur to w 100% naturalny gaz nośny: azot. Ambi Pur to powiew świeżości, który usuwa nawet najbardziej uporczywe, nieprzyjemne zapachy; pozostawia w powietrzu delikatną, świeżą woń, dzięki której Twój dom pachnie jak nowy – każdego dnia. Sięgnij po pełną gamę produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub do samochodu. Wypróbuj także elektryczne odświeżacze powietrza Ambi Pur 3volution, które eliminują nieprzyjemne zapachy nieprzerwanie przez okres aż do 90 dni. 

  • Odświeżacz powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear zamiast maskować usuwa brzydkie zapachy i pozostawia delikatną, świeżą woń
  • Niezwykłe, delikatne i świeże zapachy
  • Niepalny, w 100% naturalny gaz nośny
  • Szeroka gama wysokiej jakości zapachów

Ambi Pur Air Flowers & Spring odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Zapach Flowers Spring wypełnia Twój dom przyjemnym, odświeżającym zapachem, który przywołuje na myśl pierwsze promienie wiosennego słońca i rozkwitające kwiaty. 

Ambi Pur Air Ocean Mist odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek.

Ambi Pur Air Thai Orchid odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Odkryj piękno Azji dzięki zapachowi Thai Orchid – unikalnej kompozycji egzotycznych kwiatów, w której orchidee reprezentują delikatną równowagę i harmonię natury. Pozwól, aby ten uspokajający i nastrojowy zapach zabrał Cię we wspaniałą podróż. Zakochaj się w tym pełnym wdzięku zapachu i stwórz w swoim domu błogą atmosferę spokoju.

Ambi Pur Air Moonlight Vanilla odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Stwórz przyjemny nastrój dzięki zapachowi kremowej wanilii. To delikatne połączenie kwiatów i rozgrzewających przypraw, przywołujące niezwykłą atmosferę marzeń sennych. Owocowe nuty głowy potęgują uczucie świeżości i stanowią doskonałe dopełnienie zapachu, zapewniając luksusowe doznania.

Ambi Pur Air Japan Tatami odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Dzięki zapachowi Japan Tatami możesz udać się do Krainy Wschodzącego Słońca, aby cieszyć się czystym, świeżym powietrzem i piękną harmonią natury.

Ambi Pur Air Anti-Tobacco/Citrus odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Oczyszcza powietrze z zapachu tytoniu dzięki delikatnej i świeżej woni cytrusów.

Ambi Pur Air Pet odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Usuwa uporczywye, nieprzyjemne zapachy po zwierzętach, pozostawiając delikatną, świeżą woń.

Ambi Pur Air Red Cherry Blossom odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Odkryj zapach Cherry & Blossom, unikalne połączenie jagód i innych owoców ukrytych w kwitnącym ogrodzie, który ukoi Twoje zmysły.

Ambi Pur Air Botanic Breeze odświeżacz powietrza w sprayu 300 ml
Zapach Botanic Breeze jest inspirowany naturalną, wiosenną świeżością.