Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Pomoc potrzebującym na Święta Bożego Narodzenia

pomoc-potrzebujacym-na-swieta-bozego-narodzenia
0
W Wigilię Bożego Narodzenia świat trochę zwalnia i wszyscy szukamy pokoju, miłości i odprężenia. W tym czasie czujemy się bardziej odpowiedzialni za siebie nawzajem. Pomóżmy ludziom, którzy są w potrzebie, aby nie spędzili Świąt Bożego Narodzenia w okropnych warunkach!

Święta Bożego Narodzenia to coś więcej niż tylko dawanie prezentów. Spróbuj znaleźć organizacje charytatywne, przez które możesz przekazać datki dla potrzebujących - oczywiście odpowiednie do twojej sytuacji finansowej. Zaangażuj swoje dzieci w działania charytatywne! Powinny nauczyć się, jak rezygnować z czegoś na rzecz innych.

Gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wiele organizacji charytatywnych stara się wspomóc potrzebujących. Taka społeczna współpraca może dać nadzieję i szansę na szczęśliwsze święta wielu osobom żyjącym w trudnych warunkach.

Możesz pomóc przekazując niewielkie datki. Federacja Polskich Banków Żywności na kilka tygodni przed świętami prowadzi zbiórkę żywności dla potrzebujących w dużych supermarketach. Fundacja Świętego Mikołajaświadczy pomoc dla rodzinnych domów dziecka i funduje stypendia dla zdolnych uczniów.

Szlachetna Paczka to również pomoc dla najuboższych - w tej akcji można wybrać rodzinę, której chcemy i możemy sprawić świąteczne prezenty.

A zatem można wybrać wiele różnych form pomagania innym. Jedną z nich jest udział w bożonarodzeniowej imprezie charytatywnej. Rozejrzyj się po okolicy i znajdź ludzi w potrzebie. Jedna drobna przysługa może wiele zmienić. W Święta Bożego Narodzenia nikt nie powinien pozostać bez pomocy.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie