Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Przepisy na babeczki

przepisy-na-babeczki-1
0
Chociaż większość z nas uwielbia ciastka, rzadko możemy poświęcić kilka godzin na ich przygotowanie. Na szczęście istnieją przepisy, które polubimy wszyscy. Na przykład babeczki: są nie tylko smaczne, ale też proste i szybkie do przyrządzenia.

Składników do przygotowania babeczek nie waży się indywidualnie, ale w stosunku do siebie, używając do tego zwyczajnej filiżanki. Panie domu z bogatą wyobraźnią stworzyły wiele różnych przepisów, więc jeśli chcesz zrobić babeczki nie musisz trzymać się podstawowego przepisu - możesz stworzyć swój własny.

Babeczki jabłkowe
Jesień to sezon na ciasta z jabłkami. Oprócz tradycyjnej szarlotki babci, zawsze możesz przygotować jabłkowe babeczki. Użyj filiżankę o pojemności 300 ml, odmierz 1 filiżankę brązowego cukru, jedną filiżankę białej mąki oraz jedną filiżankę utartych jabłek (w przybliżeniu 2-3 jabłka). Następnie starte jabłka wymieszaj z 3 jajkami i dopraw małą łyżeczką cynamonu. Potem dodaj mąkę i cukier do mieszanki. Wymieszaj ciasto, nasmaruj foremki masłem i przelej do nich ciasto. Babeczki piecz przez 40 minut w temperaturze 180 °C.

Babeczki orzechowo- kakaowe
Oprócz ciast z jabłkami o tej porze roku równie popularne są ciasta z orzechami włoskimi! Łatwo zrobić takie babeczki zanim rodzina wróci do domu. Wymieszaj pół filiżanki cukru i 15 dkg masła z jednym całym jajkiem, następnie dodaj dwie filiżanki mąki, pół filiżanki zmielonych orzechów włoskich, 2 łyżki stołowe kakao, pół filiżanki mleka i opakowanie proszku do pieczenia. Piecz w nasmarowanych masłem foremkach przez 25 minut w temperaturze 180 °C.

Łatwe babeczki makowo-orzechowe
Wymieszaj 1 filiżankę mleka, cukru i mąki z pół filiżanki maku i orzechów włoskich, dodaj 1 jajko i 2/3 opakowania proszku do pieczenia. Wymieszaj wszystko i następnie piecz przez 20 minut w temperaturze 200 °C. Przygotowanie babeczek makowo-orzechowych nie zajmie ci więcej niż pół godziny.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie