Perfekcyjny sposób na pranie skarpetek


Dom i ogród
21/01/2021
Choć się tego nie spodziewamy, czasami z pozoru nieistotne rzeczy mogą uczynić nas nieszczęśliwymi i pozbawić codziennego komfortu. Po ciężkim dniu spędzonym w pracy, relaksujące popołudnie w ciepłych skarpetkach, które są w idealnym stanie oraz zapewnią ciepło i wygodę Twoim stopom to jest to, czego Ci potrzeba.

Puszyste różowe, ciepłe, czarne, a nawet jasne – nosisz je nieustannie, dlatego też odpowiednio zadbaj o swoje skarpetki! Podczas sortowania prania unikaj mieszania białych i kolorowych ubrań. Skarpetki są małe, ale bywają problematyczne: często gubią się gdzieś na dnie bębna pralki. Pewne powiesz, że to tylko skarpetki. Tak, to prawda, pamiętaj jednak, że kolory płowieją, kiedy nieodpowiednio o nie dbamy. Ważne jest segregowanie ubrań przed praniem, z uwzględnieniem koloru oraz rodzaju tkaniny (delikatne, białe, w ciemnych kolorach, w intensywnych kolorach), a Ariel zrobi resztę za Ciebie.

Jak prać swoje ulubione skarpetki?

Nosisz skarpetki zarówno w dzień, jak i w nocy, w domu i na dworze. Czy jednak robisz to z dumą? Skarpetki często się plamią, zbierają najmniejsze zabrudzenia oraz mogą się zafarbować od butów. Jeżeli preferujesz metodę prania skarpetek w wysokiej temperaturze, to nie masz racji! Wszystko zależy od wybranego środka piorącego: Ariel (z odplamiaczem do trudnych zabrudzeń) zwalcza plamy w zaledwie 30 stopniach.

Rozwiąż tajemnicę zaginionej skarpetki raz na zawsze

No dobrze, pranie zrobione i brakuje kilku skarpetek. Tajemnicze znikanie skarpetek to nieodzowny element procesu prania, który można łatwo i prosto zmienić, piorąc je osobno, spięte razem za pomocą klamerki do prania lub w siatce do prania. Czy kiedykolwiek pomyślałaś o sparowaniu skarpetek za pomocą klamerek do prania? Dzięki tym prostym rozwiązaniom skarpetki zawsze będą sparowane. Siatka do prania świetnie zapobiegnie również zgubieniu się skarpetki gdzieś na dnie bębna pralki, zwłaszcza gdy jako następne pierzesz białe rzeczy. Poza tym siatkę będziesz mogła wykorzystać do prania innych, drobnych części garderoby, a nie tylko skarpetek. Jeżeli zastosujesz nasze proste sztuczki, problem rozwiąże się sam, a Ty nie będziesz martwić się farbowaniem kolorowych rzeczy lub brakującą skarpetką.

Przeznacz swój wolny czas na to, co kochasz robić, a Twoje skarpetki niech zapewnią stopom optymalny komfort.