Dream Team Ariel i Lenor to agenci specjalni od prania


Dom i ogród
18/01/2022

Odkryj swój Dream Team!

Spojrzenie na alejkę z produktami do prania w supermarkecie może sprawić, że poczujesz się totalnie oszołomiona: czy powinnam używać proszku do prania, płynu, żelu czy kapsułek? Jaka jest różnica między detergentem bio a nie bio? Jaki zapach wybrać? I oczywiście, który detergent do prania jest dla mnie najlepszy?

Aby więc ułatwić Ci życie, Ariel i Lenor zjednoczyli się, tworząc Dream Teamy: agentów specjalnych od prania. Te zwycięskie kombinacje najlepiej pachnących detergentów do prania, zmiękczaczy do tkanin i wzmacniaczy zapachowych sprawią, że Twoje pranie, będzie czyste i świeże jak nigdy wcześniej.

Dowiedz się, jak sprawić, by pranie ładnie pachniało – innymi słowy, znajdź Dream Team, który spełni to, co dla Ciebie ważne – dzięki naszemu zestawieniu zwycięskich kombinacji.

Najlepsze dla… miękkości i świeżego zapachu

Chcesz poznać sekret, jak sprawić, by pranie ładnie pachniało? Jeśli twoje ubrania mają zapach stęchlizny, którego nie możesz się pozbyć, głównym winowajcą jest brud pozostały podczas prania. Aż 70% plam na ubraniach jest niewidocznych, a jeśli nie zejdą w pierwszym praniu, działają jak klej, który przyciąga więcej brudu. Cóż poradzić?

Zespół Ultimate Clean Dream Team zapewni Ci niezrównaną czystość dzięki kapsułkom Ariel All-in-one, a świeżość środka zapachowego Lenor Unstoppables In-wash Scent Booster Ariel sprawi, że Twoje pranie będzie pachniało dłużej. Nie każdy detergent jest taki sam, a najlepiej pachnące produkty do prania mogą sprawić, że Twoje ubrania będą jeszcze świeższe i czystsze. Dzięki nowemu, dopasowanemu wzmacniaczowi zapachowemu Ariel, będziesz czerpać świeżość z czystych ubrań suszonych na sznurku na zewnątrz – nawet przez 12 tygodni.

Najlepsze dla… zapachu ciała

Rzadko pachniemy dobrze wtedy, gdy ćwiczymy, ale jest jeszcze gorzej, jeśli do treningu włożysz na siebie nieświeże ubrania, ponieważ pot z czasem powoduje ich stęchnięcie. T-shirt często może pachnieć idealnie tuż po praniu, ale po około godzinie noszenia ten przerażający zapach potu powraca. Ale jest rozwiązanie: Odor Defense Dream Team. Jest to najlepszy detergent do prania: usuwa nieprzyjemny zapach ciała i ciężko pracuje, aby za każdym razem zapewnić Ci świeże pachnące ubrania.

Ariel Active Pods z technologią Odor Defence są specjalnie zaprojektowane, aby usuwać zapach potu, a także zapewniać intensywne czyszczenie. Aby uzyskać dodatkową moc, użyj Unstoppables Active, które wykorzystują aktywną technologię ochrony przed zapachami, aby niwelować zapachy, w tym szczególnie potu, do ubrań – nawet podczas najcięższych treningów.

Wypróbowałeś już jeden z Dream Teamów do prania? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.