Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Życie po przejściu na emeryturę

Życie po przejściu na emeryturę

0
Emerytura to nowy etap w Twoim życiu. Spraw, aby był to czas beztroskiego odpoczynku i realizacji marzeń. Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a przede wszystkim nie daj się nudzie.
Znajdź sobie hobby
Każdy z nas ma jakiś talent. Zastanów się, co sprawia Ci radość i pomyśl, czy nie warto rozwinąć zainteresowań. Ciekawe hobby pomoże Ci racjonalnie zagospodarować każdy dzień, rozwinie relacje interpersonalne, pomoże w samoakceptacji. Przeanalizuj zajęcia, które przynoszą Ci satysfakcję. To najwyższy czas, aby wcielić w życie uśpione pomysły i pokazać je światu.

Bądź na bieżąco z techniką
Telefon komórkowy, laptop czy tablet jest nieodłącznym atrybutem każdego młodego człowieka. Myślisz, że nowinki techniczne nie są dla Ciebie? Nic podobnego! Poproś dzieci, wnuki lub inne młode osoby, by doradziły Ci w wyborze smartfona czy innego sprzętu i nauczyły jego obsługi. Przekonasz się, że zyskasz prawdziwe okno na świat.

Ucz się
Coraz bardziej popularne stają się Uniwersytety Trzeciego Wieku. Działają już nie tylko w wielkich miastach. Co ciekawego oferują? Zwykle różnego rodzaju kursy czy ciekawe wykłady tematyczne. Dlaczego warto się tam zapisać? Zdobędziesz nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale też spotkasz się z rówieśnikami i – być może – nawiążesz nowe, ciekawe kontakty.

Spotykaj się z ludźmi
Sprawdź ofertę miejscowego ośrodka kultury. Większość zajęć dla seniorów jest zwykle bezpłatna. Możesz tam uczestniczyć w spotkaniach rozwijających talenty artystyczne, np. z rysunku, malarstwa lub fotografii. Ponadto bardzo często w tego typu placówkach w miłej atmosferze organizowane są wieczorki z poezją, zajęcia taneczne, pokazy filmowe czy spotkania ze znanymi osobami.

Czworonożny przyjaciel
Pies czy kot nie zastąpią rodziny ani bliskich osób, ale z pewnością wprowadzą w Twoje życie sporo radości. Pojedź do schroniska i adoptuj zwierzaka. Nie tylko wypełni Ci wolny czas, ale również pomoże zadbać o Twoją formę fizyczną. Jeżeli ze względu na stan zdrowia nie możesz uprawiać sportu, spacer z psem będzie najprostszym sposobem zachowania aktywności. Przekonasz się, jak szybko znajdziesz wspólny język z innymi właścicielami czworonogów.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie