Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Always Back Me App - Mój Anioł Stróż

Dla Ciebie od Always
0
Samotny powrót do domu o późnej porze może być wyzwaniem, szczególnie dla dziewczyn. Back Me App, nowa aplikacja przygotowana przez producenta produktów ochrony kobiecej Always, oferuje prosty, praktyczny i oryginalny sposób, by poczuć się pewniej w tej sytuacji.

Jest noc. Nawet latarnie wydają się dawać słabsze światło. A ty? Wracasz do domu po spotkaniu ze znajomymi, intensywnej nauce do egzaminu lub drugiej zmianie w pracy. Niestety noc rządzi się własnymi prawami - ogarniają cię strach i niepewność, a z każdym kolejnym krokiem te uczucia nasilają się.
Nie jesteś jedyną osobą, która czuje się w ten sposób. Choć mogłoby się wydawać, że problem nie istnieje lub jest błahy, na forach internetowych można znaleźć dyskusje dotyczące strachu przed samotnym powrotem do domu. Dla wielu kobiet i dziewczyn jest to nieprzyjemne, a czasem też przerażające doświadczenie.

Jak sobie radzą, by czuć się bezpieczniej w drodze do domu? Okazuje się, że sposobów jest wiele:

  • przez całą drogę do domu rozmawiają przez telefon z przyjaciółką lub inną bliską osobą
  • wybierają drogę tak, by była jak najlepiej oświetlona i jak najbardziej ruchliwa
  • podążają za osobami, które wydają się godne zaufania (na przykład inną grupą dziewcząt idącą w tym samym kierunku).

Czy można zrobić coś więcej?
Przekonanie, że kobiety powinny czuć się pewnie i bezpiecznie gdziekolwiek są, sprawiło, że marka Always zdecydowała się uruchomić rewolucyjną, jedyną w swoim rodzaju aplikację Back Me App, która pomaga kobietom czuć się bezpieczniej podczas powrotu do domu. Jak? Dzięki wirtualnemu towarzystwu dobrego przyjaciela!

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu:

  1. Wybierz swojego anioła stróża (może to być przyjaciółka/przyjaciel z twojej listy kontaktów) i podziel się z nią/nim swoją trasą powrotną.
  2. Jeżeli coś nieplanowanego albo niespodziewanego zdarzy się podczas drogi, na przykład zboczysz z wyznaczonej trasy, twój przyjaciel natychmiast otrzyma o tym informację na swojego smartphone'a.
  3. Twój przyjaciel wirtualnie odprowadzi cię do domu: nie jest zobowiązany, by odbierać od ciebie połącznia i rozmawiać z tobą przez telefon - wystarczy, by zwracał uwagę na powiadomienia pojawiające się na ekranie smartphone'a.
  4. Aniołem stróżem może zostać twój dobry przyjaciel, rodzeństwo, rodzic lub inna osoba, której ufasz lub wiesz, że nie będzie spać w czasie, kiedy wracasz do domu.
  5. Kiedy bezpiecznie dotrzesz do celu, twój przyjaciel zostanie o tym poinformowany i pozostanie wam jedynie życzyć sobie nawzajem dobrej nocy.

Pomysł na aplikację zrodził się z uświadomienia sobie, że poczucie bezpieczeństwa, niezwykle istotne dla kobiet, jest zagrożone, kiedy muszą one nocą samotnie wracać do domu. Always uważa, że kobiety powinny mieć możliwość pełnego uczestniczenia w życiu i korzystania z tego, co im przynosi, bez konieczności rezygnowania ze swoich potrzeb i planów. Back Me App pomaga dziewczętom i kobietom czuć się bezpieczniej - dokładnie tak, jak na to zasługują.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie