Wygraj produkty Braun, Oral-B oraz vouchery do Media Expert

Technologia w parze z urodą: wygraj nowoczesne produkty Oral-B i Braun oraz vouchery do Media Expert

Technologia nigdy nie była bliżej piękna. Dziś na wyciągnięcie ręki mamy w domach nowoczesne technologie, dzięki którym profesjonalne zabiegi kosmetyczne są możliwe w zaciszu naszych łazienek.

Już dziś możesz wziąć udział w naszym konkursie i wygrać do 10 stycznia 2022 wysokiej klasy urządzenia marek Oral-B, (szczoteczkę elektryczną Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Rose Gold lub Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200 Platinum) oraz urządzenie IPL marki Braun, a także vouchery do sieci MediaExpert. A do 31 stycznia 2022 masz szansę jeszcze wygrać maszynkę elektryczną Braun Series 9 Pro oraz Damski depilator Braun Silk-épil 9. Powodzenia!

Jak wziąć udział

  • Zarejestruj się na EverydayMe, a jeśli jesteś już częścią naszej społeczności, zaloguj się.
  • Odpowiedz na pytania konkursowe w ankiecie.
  • Jeśli zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą, powiadomimy Cię o tym e-mailem. Sprawdzaj wiadomości od EverydayMe!
*Dokładny regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Produkty, które można wygrać:

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4000 Rose Gold

Szczoteczka Oral-B Pulsonic Slim Luxe zapewnia zdrowsze dziąsła w 4 tygodnie. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce, a jej wydłużona główka drga dzięki zastosowaniu łagodnej technologii dźwiękowej. Możesz wybrać 1 z 3 trybów zapewniających komfort: tryb czyszczenia codziennego, tryb delikatnego czyszczenia i tryb wybielania. Dla czystszych, zdrowszych zębów i naturalnego wybielania!

Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200 Platinum

Szczoteczka Oral-B Pulsonic Slim Luxe 4200 Platinum zapewnia zdrowsze dziąsła w 4 tygodnie. Dzięki wyjątkowo wąskiej, superlekkiej rączce szczoteczka bardzo dobrze leży w ręce, a jej wydłużona główka drga dzięki zastosowaniu łagodnej technologii dźwiękowej. Możesz wybrać 1 z 3 trybów zapewniających komfort: tryb czyszczenia codziennego, tryb delikatnego czyszczenia i tryb wybielania. Dla czystszych, zdrowszych zębów i naturalnego wybielania!

Braun Series 9 Pro 9467cc

Najwydajniejsza maszynka elektryczna na świecie (testowana w porównaniu z wiodącymi produktami klasy premium), udoskonalona tak, by była jeszcze lepsza. Golarka Braun Series 9 Pro 9467cc skutecznie i delikatnie usuwa włoski za jednym pociągnięciem, niezależnie od tego, czy golisz 1-, 3-, czy 7-dniowy zarost. Ta maszynka dla mężczyzn wyposażona jest w wyjątkowy trymer, który unosi i przycina płasko leżące włosy. Golarka jest dostępna ze SmartCare Center 5 w 1, które umożliwia utrzymanie golarki w higienicznej czystości i zapewnienie jej optymalnej pracy każdego dnia. Golarka z łatwością wychwytuje nawet grube włosy dzięki zaprojektowanemu od nowa Precision Switch, co jest szczególnie przydatne podczas pielęgnacji trudno dostępnych obszarów. Dowiedz się więcej.

Braun Silk-expert Pro 5 PL5223 ILP

Silk-expert Pro 5 ILP to najlepsze urządzenie IPL marki Braun. Ten system do laserowego usuwania owłosienia dla kobiet i mężczyzn został klinicznie zatwierdzony jako bezpieczny dla skóry przez organizację Skin Health Alliance. Dwa razy szybszy niż poprzedni Silk-expert 5: obie nogi można wydepilować w niecałe 5 minut w zaciszu własnego domu! Czujnik SensoAdapt automatycznie dostosowuje się do kolorytu skóry, zapewniając optymalną równowagę między skutecznością a bezpieczeństwem. Trzy ustawienia delikatności zapewniają komfort Twojej skórze. 400 000 błysków gwarantuje widoczne i trwałe laserowe usunięcie owłosienia. Dowiedz się więcej.

Braun Silk-épil 9 Flex 9100

Zestaw pielęgnacyjny Braun Silk-épil 9 Flex to pierwszy na świecie damski depilator z w pełni ruchomą głowicą, który umożliwia depilację bez wysiłku. Ciesz się wyjątkowo gładką skórą przez wiele tygodni dzięki technologii Micro-Grip oraz o 40% szerszej głowicy, która usuwa nawet najkrótsze włoski o długości zaledwie 0,5 mm. Zestaw pielęgnacyjny zawiera dodatkowe nasadki, które umożliwiają golenie, przycinanie, oczyszczanie i peeling, a także FaceSpa ze szczoteczką do twarzy do skóry wrażliwej oraz szczoteczkę upiększającą do wmasowania kremu w skórę. Ergonomiczna rączka antypoślizgowa idealnie nadaje się do depilacji pod prysznicem. Dowiedz się więcej.