Proste równanie na oszczędzanie

Akcja została przedłużona do 31.12.2021 r.

Kupuj produkty P&G i otrzymaj zwrot aż do 60 zł!*

Lubisz mieć poczucie, że zawsze masz pod ręką ulubione produkty niezbędne w domu? Mamy dla Ciebie idealne równanie na oszczędzanie. Biorąc udział w naszej promocji możesz kupować produkty najwyższej jakości i jednocześnie oszczędzać. Im większy zakup, tym większy zwrot. Wybieraj produkty P&G i zyskaj!

W akcji biorą udział Twoje ulubione marki: 

Proste równanie na oszczędzanie

Zasady udziału w akcji promocyjnej:

1. Kup produkty P&G w czasie trwania promocji od 13.09 do 31.12.2021 w dowolnym sklepie na terenie Polski (także on-line). Zachowaj i zarejestruj paragon, a otrzymasz zwrot gotówki na konto: 

  • Zakup produkty P&G za 40 – 79,99 zł, a otrzymasz 10 zł zwrotu
  • Zakup produkty P&G za 80 – 239,99 zł, a otrzymasz 20 zł zwrotu
  • Zakup produkty P&G za minimum 240 zl, a otrzymasz 60 zł zwrotu

2. Wejdź na stronę internetową naszej akcji, zaloguj się i pobierz kupon promocyjny. 

3. Załącz skan paragonu zakupionych produktów (data zakupu powinna byc zgodna z czasem trwania promocji) i gotowe! Oczekuj zwrotu pieniędzy! **

* Promocja obejmuje zakup dowolnych produktów, marek P&G biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 31.09.2021 do 31.12.2021 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji i lista uczestniczących produktów do pobrania tutaj.  
** Paragon zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz do aktywacji kuponu zwrotu gotówki i nie może być użyty jednoczesnie do innej akcji promocyjnej. Uwaga! Wszystkie zakupione produkty muszą znajdować się na jednym paragonie. Z każdego zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.