Konkurs: Magiczne Święta!

Weź udział w konkursie Magiczne Święta i wygrywaj fantastyczne nagrody: aparat fotograficzny Instax, zestawy produktów P&G oraz vouchery do sieci SMYK!

Przed nami Święta Bożego Narodzenia... czas najpiękniejszych tradycji, pysznego jedzenia przy wspólnym stole i pięknych chwil przeżywanych razem w blasku świec i zapachu choinki. Przygotuj się razem z nami na ten wyjątkowy czas w roku i wygrywaj fantastyczne nagrody w czasie od 8.11.2021 do 26.12.2021!*

Dzięki zestawom produktów P&G łatwiej przygotujesz się do Świąt, vouchery zakupowe do sieci SMYK zapewnią oryginalne prezenty, a aparatem Instax uwiecznisz momenty największych wzruszeń w otoczeniu ludzi najbliższych sercu. Dodatkowo mamy dla Ciebie bezpłatny eBook do pobrania z pomysłami na pyszne przepisy świąteczne, bajkowe dekoracje i przewodnik pakowania prezentów. Gotowi na Magiczne Święta?

Jak wziąć udział i wygrać świąteczne nagrody:

  • Zarejestruj się na EverydayMe, a jeśli jesteś już częścią naszej społeczności, zaloguj się
  • Odpowiedz na pytania konkursowe w ankiecie.
  • Jeśli zostaniesz szczęśliwym zwycięzcą, powiadomimy Cię o tym e-mailem. Sprawdzaj wiadomości od EverydayMe!

Sprawdź, co możesz wgrać w naszych świątecznych konkursach:

Wygraj zestaw produktów P&G oraz nagrodę główną aparat Instax w czasie 8.11-6.12.2021. Do wgrania mamy aż 30 zestawów produktów P&G, a w nich produkty takich marek jak: Swiffer, Old Spice, Vizir, Herbal Essences, czy Fairy Naturals. Weź udział już teraz!

Wygraj Instax i produkty P&G

[Akcja zakończona]

Każde dziecko czeka na prezenty pod choinką! Dlatego już w czasie 8.11-12.12.2021 wygraj vouchery do sieci SMYK! Do wygrania mamy aż: 250 x 10 PLN voucherów, 50 x 100 PLN voucherów oraz 3 x 250 PLN voucherów!

Wygraj vouchery do SMYK

Akcja zakończona

Zarejestruj/zaloguj się i pobierz bezpłatny eBook Magiczne Święta w czasie 8.11-26.12.2021. To pełen inspiracji eBook z pomysłami na pyszne przepisy, bajkowe dekoracje i przewodnik pakowania prezentów. Z nim na pewno doskonale przygotujesz się na Święta!

Pobierz eBook

Na nadchodzące Święta życzymy Wam magii czasu spędzonego razem, bliskości niezwykłych rozmów, radości obdarowywania, słodkiego lenistwa i świątecznych poranków spędzonych w piżamach z kubkami gorącej czekolady. Czy czujecie już ten wyjątkowy nastrój? Świetnie, bo w czasie Bożego Narodzenia dzieje się prawdziwa magia!

Regulaminy konkursów, szczegóły i zasady promocji można pobrać tutaj: *Wygraj Instax i produkty P&G oraz Wygraj vouchery do SMYK