Oszczędzaj na zakupach, nie na jakości! Kup produkty P&G i otrzymaj zwrot aż do 50 zł!*

 

[AKCJA ZAKOŃCZONA]

Kupujesz = zyskujesz

Nasza kampania co roku cieszy się wielkim powodzeniem, dlatego znów wracamy z idealnym równaniem na oszczędzanie! Biorąc udział w naszej promocji możesz kupować produkty najwyższej jakości i jednocześnie oszczędzać. Im większy zakup, tym większy zwrot. Wybieraj produkty P&G i zyskuj!

 

W akcji biorą udział Twoje ulubione marki

P&G-marki

Kup produkty P&G w czasie trwania promocji od 20.03.2023 do 19.05.2023 w dowolnym sklepie na terenie Polski (także on-line). Zachowaj i zarejestruj dowód zakupu, a otrzymasz zwrot gotówki na konto. Z każdego zwrotu możesz skorzystać jeden raz podczas trwania kampanii.*

W zależności od progu wydanej kwoty na zakupy produktów P&G (minimum 40, 80 i 200zł), kliknij we właściwy baner poniżej:

cashback-zwrot-10pln

cashback-zwrot-20pln

cashback-zwrot-50pln

To takie proste!

Zaloguj się lub zarejestruj na EverydayMe i wybierz próg kwotowy. Załącz skan dowodu zakupu produktów P&G, wyślij zgłoszenie i gotowe! Oczekuj zwrotu pieniędzy! **

krok1krok2krok3

* Promocja obejmuje zakup dowolnych produktów marek P&G biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 20.03.2023 do 19.05.2023 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji i lista uczestniczących produktów do pobrania tutaj.
** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz do aktywacji zwrotu gotówki w ramach danego progu kwotowego i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Uwaga! Wszystkie zakupione produkty muszą znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Z każdego zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.
*** Po pomyślnym przesłaniu paragonu należy poczekać do 72 godzin na jego zatwierdzenie lub odrzucenie. Jeśli w czasie do 72 godzin od pomyślnego przesłania paragonu, nie otrzymałaś/eś od nas żadnej wiadomości na swoją skrzynkę pocztową, skontaktuj się z działem technicznym.