Oszczędzaj na zakupach, nie na jakości!

 

Kupuj produkty P&G i otrzymaj zwrot aż do 50 zł!*

Oto idealne równanie na oszczędzanie: biorąc udział w naszej promocji możesz kupować produkty najwyższej jakości i jednocześnie oszczędzać. Im większy zakup, tym większy zwrot. Wybieraj produkty P&G i zyskuj!

W akcji biorą udział Twoje ulubione marki

Kupujesz zyskujesz

Im większy zakup, tym większy zwrot!

Kup produkty P&G w czasie trwania promocji od 22.09.2022 do 31.12.2022 w dowolnym sklepie na terenie Polski (także on-line). Zachowaj i zarejestruj dowód zakupu, a otrzymasz zwrot gotówki na konto. Z każdego zwrotu możesz skorzystać jeden raz podczas trwania kampanii.*

10 złotych zwrotu na konto

Za zakup produktów P&G na kwotę między 40,00 - 79,99 pln, przysługuje zwrot 10 PLN

20 złotych zwrotu na konto

Za zakup produktów P&G na kwotę między 80,00 - 199,99 pln, przysługuje zwrot 20 PLN

50 złotych zwrotu na konto

Za zakup produktów P&G na kwotę powyżej 200,00 pln, przysługuje zwrot 50 PLN

To takie proste!

Zaloguj się lub zarejestruj na EverydayMe i wybierz próg kwotowy. Załącz skan dowodu zakupu produktów P&G, wyślij zgłoszenie i gotowe! Oczekuj zwrotu pieniędzy! **

Wybierz kupon:

*Promocja obejmuje zakup dowolnych produktów marek P&G biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 22.09.2022 do 31.12.2022 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji i lista uczestniczących produktów do pobrania tutaj.
** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz do aktywacji kuponu zwrotu gotówki i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Uwaga! Wszystkie zakupione produkty muszą znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Z każdego zwrotu można skorzystać tylko jeden raz.