Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Zabawy ruchowe dla dzieci

Dla Ciebie od Ariel
zabawy-ruchowe-dla-dzieci
0
skoki-nad-zraszaczem-1-size-detail

Jest to klasyka wśród letnich zabaw, która jest numerem jeden wśród dzieci w każdym wieku - jest to także doskonały sposób, by się odrobinę ochłodzić w upalne dni. Ustaw zraszacz wahadłowy tak, by strumień wody unosił się i opadał i by w obszarze zraszania była wolna przestrzeń. Dzięki temu Twoje dzieci będą mogły przeskakiwać nad strumieniem wody, przechodzić pod nim, czy też po prostu przez niego przebiegać! Możesz też podwyższyć poprzeczkę i pobudzić wyobraźnię swoich dzieci przyznając punkty za skok wykonany z największą gracją, czy skok rodem z baletu lub pozwól się zaskoczyć młodszym dzieciom i udawaj, że wygodnie leżysz na trawie i jesteś nieświadoma, że zaraz nastąpi mały prysznic...

rzut-woreczkiem-gimnastycznym-1-size-detail

Lubisz rywalizację? Jedynie czego potrzebujesz to drabina, kilka woreczków gimnastycznych z groszkiem i silne ramię. Napiszcie cyfry od jeden do pięciu na osobnych kartkach papieru i przyklejcie je taśmą do stopni drabiny, zaczynając od najniższej cyfry (najwyższa cyfra powinna znajdować się na najwyższym stopniu drabiny). Następnie, ustawcie drabinę w pewnej odległości od linii rzutu (odległość dostosuj do wieku zawodników) i spróbujcie trafić w cel - im wyżej uda Wam się dorzucić woreczek tym więcej punktów zdobędziecie, a z odległości trudno jest przewidzieć, gdzie wyląduje woreczek. Każdy zawodnik ma pięć prób, a wygrywa ten, kto uzyska najwyższy wynik.

tor-przeszkod-1-size-detail

Zachęć dzieci, by poruszyły swoją wyobraźnię i wymyśliły tor przeszkód z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku (czołganie się pod kocem piknikowym, przeskoki nad doniczkami, spacer po ławeczce, przeskok lub przejście przez hula hop...). Następnie możecie ścigać się na czas lub nawzajem (niech jedna osoba stanie na jednym końcu toru, a druga na drugim końcu, spotkanie nastąpi pośrodku toru - tylko ostrożnie, uważajcie żebyście się nie zderzyli). Jest to nie tylko świetna zabawa, ale także promocja aktywności fizycznej - i nie przejmuj się plamami z trawy czy ubłoconymi kolanami. W konkursie na wiedzę na temat tego jak usuwać plamy pierwsze miejsce z pewnością zająłby Ariel - proszek do prania Ariel doskonale usuwa plamy, nawet w niskich temperaturach.

tor-przeszkod-1-size-detail

skok-przez-plecy-1-size-detail

Klasyczna wersja gry polega na tym, że jedna osoba przeskakuje przez plecy drugiej osoby, która jest pochylona, ale można ją nieco zmodyfikować w zależności od wzrostu naszych zawodników. W przypadku maluchów, niech jedno dziecko zwinie się w kulkę, a drugie niech spróbuje przejść nad nim okrakiem, większe dzieci z kolei mogą spokojnie podjąć próbę przeskoczenia przez plecy dorosłych zawodników. Sprawdź jak dużo przeskoków uda Ci się wykonać pod rząd. Możecie się też zamieniać miejscami, najpierw przeskakujesz przez plecy jednego zawodnika, a potem zamieniacie się rolami i to przez Twoje plecy przeskakuje drugi zawodnik. Jedyne czego potrzebujesz to wolna przestrzeń na świeżym powietrzu i ochotnicy do zabawy! 

lekcja-plastyki-na-swiezym-powietrzu-1-size-detail

Tym bardziej kreatywnym dzieciom, z pewnością spodoba się lekcja plastyki na świeżym powietrzu. Naszykuj farby, naklejki i klej - jesteście na świeżym powietrzu, a więc nie musisz się martwić o ubrudzone ściany, krzesła czy podłogi. Możecie po prostu spróbować złożyć od nowa rozłożone kartonowe pudełka, czy też wykonać je samodzielnie z przedmiotów znalezionych w domu. Ułóżcie wszystko na trawie w zacienionym miejscu i dajcie się ponieść swojej wyobraźni. Daj dzieciom farby i pędzle, naklejki, nożyczki, klej i wszystko inne, co może im się przydać do projektowania pociągów, autobusów, samochodów, czy też przepięknych kolaży, które odzwierciedlą ich artystyczną duszę.

A po więcej porad i wskazówek dotyczących prania, odwiedź stronę Ariel.

0
Background2-1920X660
Background3-1920X660
Background1-1920X660

PORTAL DLA MAM EVERYDAYME

Jako pierwszy/pierwsza odkryj nowe produkty P&G i marek partnerskich.
Czytaj porady, inspiracje i sprawdzone pomysły dotyczące zdrowia, urody i życia rodzinnego !
Otrzymuj bezpłatne produkty i próbki oraz inne nagrody, którymi możesz dzielić się ze znajomymi.
Zostań Ambasadorem EverydayMe

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie