Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Najczęściej kupowane prezenty dla mężczyzn

najczesciej-kupowane-prezenty-dla-mezczyzn
0
Grudniowy szał zakupów dopiero się zaczyna, ale już możemy przewidzieć co panowie znajdą w tym roku pod choinką! Radzimy co wybrać, a czego unikać, żeby nie popełnić błędu!

Jak pokazują badania prawie 40% Polaków przyznaje, że co roku otrzymują 1 lub 2 niechciane prezenty. Najczęściej lądują one głęboko w szafie skazane na zapomnienie, co szósty Polak przekazuje je bliskim lub przyjaciołom w ramach okolicznościowego prezentu, a co dziesiąty sprzedaje je, najczęściej na internetowych aukcjach. Poznaj ranking najczęściej kupowanych prezentów dla mężczyzn, aby zmniejszyć ryzyko, że ten los spotka upominek od Ciebie.

1. Kosmetyki.

Kosmetyki wiodą prym wśród najczęściej kupowanych gwiazdkowych upominków dla panów. Kobiety częściej kupują artykuły do pielęgnacji ciała, mężczyźni - stawiają zwykle na perfumy. Nie oznacza to jednak, że prezent z półki z kosmetykami musi być nietrafiony! Wystarczy dokonać odpowiedniego wyboru. Jeśli chciałabyś kupić swojemu mężczyźnie coś praktycznego do pielęgnacji ciała, może warto postawić na nowoczesną maszynkę do golenia lub elektryczną szczoteczkę do zębów?

2. Książki.

Książki co roku znajdują się na wysoko na liście gwiazdkowych bestsellerów. Są uważane za prezenty gustowne, pewne i niedrogie. Większość z nas wybiera jednak książki z półki z bestsellerami. To rodzi duże ryzyko, że kupiony przez nas upominek zostanie zdublowany przez inną osobę. Zamiast wybierać hitowe pozycje, ryzyko gafy zminimalizujesz, jeśli dobrze zastanowisz się nad wyborem. Pomyśl o zainteresowaniach obdarowywanego, o jego pasjach i hobby. Książka będzie dobrym prezentem, jeśli będzie z nimi współgrała. Wynalezienie satysfakcjonującej pozycji wymaga trochę wysiłku, lecz w dobie internetowych sklepów wcale nie jest takie trudne. Jeśli osoba, dla której przeznaczony jest prezent, uczy lub zna jakiś język obcy, warto postawić na wydawnictwo w obcym języku. W okresie świątecznym odbywa się także wiele spotkań z autorami - prezent z autografem na pewno ucieszy niejednego pana!

3. Płyty CD.

Płyty kompaktowe są świetnym prezentem dla wszystkich miłośników muzyki. Problem w tym, że w dzisiejszych czasach coraz więcej osób stawia na nagrania cyfrowe, które nie mają swojej materialnej formy. Zastanów się  więc czy nie lepiej zamienić kompakt na bilet na koncert ulubionego artysty. Do Polski przyjeżdża coraz więcej światowych gwiazd, a dodatkiem do takiego prezentu będą dla niego niezapomniane przeżycia gratis!

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie