Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Wiosenne porządki - czyszczenie podłóg

wiosenne-porzadki-czyszczenie-podlog
0
Spraw, by podłogi błyszczały i pozbądź się bałaganu – upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu!

Doskonale jest utrzymywać wzorowy porządek w całym domu, jednak jeśli musisz się skupić na wybranych elementach mieszkania, poświęć weekend na wysprzątanie najważniejszych miejsc w domu: kuchni, korytarza, salonu i łazienki.

Porady na temat czyszczenia podłóg
W przypadku drewnianych podłóg, przed umyciem należy zmieść piach i kurz za pomocą miotły o miękkim włosiu, gdyż zanieczyszczenia te mogą podczas mycia porysować powierzchnię drewna. Jeśli masz w domu podłogi drewniane lub laminowane, upewnij się, że stosujesz odpowiedni preparat do czyszczenia podłóg bez dodatku kwasów. Zwykły preparat do czyszczenia może spowodować powstawanie plam lub może przyczynić się do zmatowienia powierzchni. Podłogi o wyglądzie drewna mają nierówną powierzchnię, nadającą im strukturę, dlatego wymagają dokładnego szorowania, szczególnie u podstawy kuchenki, mebli kuchennych i lodówki. Jeśli drewniana podłoga jest w miarę nowa, stosuj specjalistyczne preparaty. Stosuj różne środki czystości w zależności od tego, czy podłoga jest lakierowana czy olejowana. Dzieci uwielbiają chlapanie mopem, jednak ilość wody używanej do czyszczenia podłóg należy ograniczać do minimum. Małe kałuże wody pozostawione na powierzchni podłogi schną dłużej i mogą przyczynić się do powstawania plam. Jeśli w ramach wiosennych porządków chcesz wyprać dywan na mokro, wypożycz profesjonalne urządzenie do czyszczenia lub w celu usunięcia największych zabrudzeń użyj gąbki i rozcieńczonego płynu do czyszczenia lub łagodnego płynu do mycia naczyń. Nie używaj zbyt dużo wody, gdyż wtedy schnięcie dywanu zajmie dużo więcej czasu zanim będziesz mogła postawić na nim cięższe meble, a jeśli masz wełniany dywan, nadmiar wody może powodować jego kurczenie się. Po wyszorowaniu dywanu i usunięciu plam, delikatnie przeczesz włókna zgodnie z ich naturalnym kierunkiem.

Wskazówka Wezwij posiłki – przydziel swoim dzieciom i drugiej połówce osobne zadania. Sprzątanie będzie zabawne, jeśli narysujesz mapę domu i będziesz zaznaczać posprzątane miejsca.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie