Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Wiosenne dekoracje domu - jadalnia

wiosenne-dekoracje-domu-jadalnia
0
Świetnym sposobem na poprawę nastroju jest wniesienie powiewu wiosennego powietrza do kuchni i jadalni za pomocą prostych elementów dekoracyjnych.

Użyj wyobraźni, a wiosna zawita do Twojego domu wcześniej niż zwykle.

Świetnym sposobem na poprawę nastroju jest wniesienie powiewu wiosennego powietrza do kuchni i jadalni za pomocą prostych elementów dekoracyjnych. Użyj wyobraźni, a wiosna zawita do Twojego domu wcześniej niż zwykle.

Żywe kolory górą!
Najprostszym i najtańszym sposobem na stworzenie słonecznej, wiosennej aury w domu, kiedy pogoda na zewnątrz wciąż nie rozpieszcza, jest zmiana zasłon. Najlepiej wybierz zasłony w żywszych kolorach, np. pomarańczowe, czerwone, różowe; jednokolorowe, w paski, w kwiatki – mają wywołać pozytywne emocje. Stół nakryj obrusem w żywych kolorach, a wszystkie nudne białe serwetki wymień na kolorowe, pozytywnie nastrajające i kojarzące się z wiosną, np. ze wzorem w kwiaty lub owoce. Ozdoby te nie wymagają dużego nakładu środków, a rewelacyjnie spiszą się jako element wiosennych dekoracji domu.
Do jadalni wprowadź akcenty zieleni – koloru wiosennej trawy. Powszechnie uważa się, że barwa ta ma niezwykle pozytywny wpływ na psychikę człowieka i jest w stanie poprawić samopoczucie.

Martwa natura we wnętrzu
Gdzie tylko możesz, postaw kolorowe wazy i półmiski pełne owoców. Oczywiście z wyjątkiem przestrzeni roboczej w kuchni. Zestaw ze sobą pomarańczowe i żółte cytrusy, takie jak cytryny, pomarańcze, mandarynki i grejpfruty, a także zielone i czerwone jabłka, ananasy lub kiście winogron, soczyste owoce persymony i banany, albo różnokolorowe gatunki śliwek. Półmiski z owocami stanowić będą nie tylko świetną dekorację każdej jadalni czy kuchni, lecz także okażą się całkiem pożyteczne – za każdym razem, gdy będziesz obok nich przechodzić, będziesz mogła skubnąć trochę pyszności, a tym samym uzupełnić niedobór witamin po zimie. W ten sam sposób możesz również wykorzystać do dekoracji warzywa, lecz w odróżnieniu od cytrusów warzywa dość szybko się psują w pokojowej temperaturze. Zawsze jednak możesz wypełnić niewielkie kosze bakłażanami, gdzieniegdzie postawić słoneczne dynie, lub powiesić na ścianach warkocze z czerwonej cebuli. Taki wiosenny wystrój w magiczny sposób odmieni Twój dom.

Wiosna w butelce
Dekoracyjne butelki wypełnione kawałkami warzyw, ziołami i owocami stają się coraz popularniejszym dekoracyjnym dodatkiem w jadalni. Można je kupić gotowe lub przygotować własnoręcznie. Spełniają funkcję dekoracyjną, lecz zawsze można je po prostu zjeść. Przyozdób swoją kuchnię samodzielnie przygotowanymi butelkami z oliwą i ziołami (unikaj wystawiania ich na działanie promieni słonecznych) lub po prostu postaw na parapetach i półkach słoje wypełnione świeżymi nowalijkami.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie