Szczęśliwe letnie tygodnie: dołącz i wygrywaj co miesiąc


Dom i ogród
26/10/2020
Wygraj 30 zestawów z okazji powrotu do szkoły z produktami Oral B, Ariel lub Vizir lub jedną z naszych głównych nagród!

Szkoła ruszyła, jest więcej brudnych ciuchów i trudno jest zmusić dzieci do prawidłowego mycia zębów? Nie martw się! Od lipca do października, dajemy szansę na wygranie dużych zestawów produktów w ramach naszego wakacyjnego konkursu. Znajdziesz w nich produkty takich marek jak Braun, Head & Shoulders, Oral-B, Vizir, Ambi Pur i wiele innych. Chcemy sprawić, by Twoje życie było łatwiejsze i przyjemniejsze każdego dnia.

Letnie tygodnie: 3 tematyczne konkursy

W lipcu tematem konkursu było gospodarstwo domowe, natomiast w drugiej rundzie uczestnicy mogli wygrać kosmetyki. W ostatniej rundzie konkursu „Szczęśliwe letnie tygodnie” będziemy rozdawać zestawy produktami Oral B, Ariel i Vizir z okazji powrotu do szkoły, najbardziej kreatywnym respondentom.Co musisz zrobić? To całkiem proste. Wystarczy, że klikniesz „Chcę wygrać”, zarejestrujesz się lub zalogujesz na swoje konto i odpowiesz na kilka prostych pytań. Będziemy wybierać zwycięzców po 29 września.

Bądź na bieżąco - i pamiętaj, aby wrócić i zobaczyć, co jeszcze mamy dla Ciebie.

Powrót do szkoły: pakiety zawierają…CHCĘ WYGRAĆ!

Weź udział w konkursie i wygraj główne nagrody

Ale to nie wszystko: Po 31 października wybierzemy zwycięzców głównych nagród spośród wszystkich uczestników naszego wakacyjnego konkursu. Zgłoś się już teraz i zyskaj szansę wygrania jednego z następujących produktów:

CHCĘ WYGRAĆ!

Zarówno my, jak i nasi czytelnicy chcemy usłyszeć, co sądzicie o naszych produktach, dlatego poprosimy zwycięzców o zamieszczenie na naszej stronie krótkiej recenzji dotyczącej wybranych nagród.

Tutaj znajdziecie Regulamin konkursu.