Dbanie o planetę zaczyna się w domu. Dołącz do nas i wesprzyj edukację ekologiczną!

Produkty P&GZrównoważony rozwój polega na zaspokajaniu naszych potrzeb, bez uniemożliwienia tego przyszłym pokoleniom. Jednak tylko długofalowe rozwiązania systemowe pozwolą spowolnić tempo eksploatacji zasobów naturalnych naszej planety. Jedną z najważniejszych składowych tych działań jest odpowiednia edukacja. Dlatego tak ważne jest przekazywanie wiedzy na temat ekologii już od najmłodszych lat i wychowanie kolejnych pokoleń świadomych ludzi. Przyszłość należy do naszych dzieci! Dołącz zatem do wspólnej inicjatywy P&G oraz Fundacji Nasza Ziemia. Pomóż nam kontynuować program edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych. Jak to zrobić?

W dniach od 16.03.2023 r. do 08.04.2023 r. kupuj w sieci sklepów Auchan wszystkie objęte promocją produkty P&G marek:
⚬ Old Spice,
⚬ Gillette,
⚬ Gillette Venus,
⚬ Head & Shoulders,
⚬ Herbal Essences,
⚬ Oral-B,
⚬ Blend-A-Med,

Poznaj też nasze proekologiczne nowości i dowiedz się, dlaczego warto wybierać właśnie te produkty P&G na co dzień.

DZIĘKI NASZEMU WSPÓLNEMU ZAANGAŻOWANIU PRZYNANE ZOSTANĄ GRANTY NA REALIZACJĘ W SZKOŁACH PROEKOLOGICZNYCH PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH.

Wspólnie możemy wychować kolejne pokolenia ludzi wrażliwych na sprawy ekologii!

*CZAS TRWANIA AKCJI 16.03-08.04.2023. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE. ORGANIZATOREM AKCJI JEST PROCTER & GAMBLE DS POLSKA.

Zadbajmy o planetę

Projekt edukacyjny „Czysta Ziemia”, przygotowany we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia

Zmiany klimatyczne postępują bardzo szybko, więc działanie na rzecz ograniczenia naszego śladu środowiskowego konieczne jest tu i teraz. Kluczowe okazuje się kształtowanie ekologicznych nawyków i wprowadzanie dobrych praktyk w codziennym życiu dzieci i młodzieży. Dlatego też inicjatywy proekologiczne skierowane do najmłodszych są tak ważne – zarówno dla P&G, jak i dla sieci hipermarketów Auchan.

Firma Procter & Gamble wspólnie z Fundacją Nasza Ziemia opracowała poświęcony tematyce ekologicznej projekt edukacyjny „Czysta Ziemia”. Powstał on po to, by wesprzeć rodziców i nauczycieli w budowaniu świadomości ekologicznej u dzieci w wieku szkolnym. Oszczędzanie wody, ograniczenie zużycia energii oraz segregacja odpadów – to przykłady codziennych działań, dzięki którym możemy zapobiegać zmianom klimatycznym. To na nich właśnie skupia się dopasowana do wieku treść materiałów dla uczniów z klas I-VI oraz ich starszych kolegów i koleżanek z klas VII-VIII. Program pomógł zaangażować w działania na rzecz planety już ponad 30 tysięcy uczniów z całej Polski, docierając do niemal 2000 szkół. Poza propagowaniem ekologicznej wiedzy, autorzy programu kładą mocny akcent na zaangażowanie najmłodszych do działania. W tym celu ogłoszony został konkurs grantowy. Daje on młodym ekologom szansę wykazania się troską o środowisko, a także zaprezentowania swoich autorskich pomysłów na pomoc planecie.

Pragniemy znów zaprosić uczniów i nauczycieli do realizacji ekologicznych projektów. Szkoły z całej Polski będą zgłaszać swoje pomysły na lokalne działania z myślą o klimacie. Najlepsze z nich otrzymają granty na realizację swoich idei. Prace te zostaną wyłonione pod koniec roku szkolnego i ogłoszone pod adresem https://www.naszaziemia.pl/czystaziemia/.

Wesprzeć rozwój dzieci mogą również konsumenci. Kupując produkty P&G w sklepach sieci Auchan, przyczyniają się oni do sfinansowania zwycięskich projektów. Mamy ogromną nadzieję, że będziesz jednym z tych klientów. Pamiętaj – Ty też masz realny wpływ na los naszej planety!

DBANIE O PLANETĘ ZACZYNA SIĘ W DOMU

Poznaj proekologiczne produkty biorące udział w akcji

W akcji uwzględniono wszystkie produkty P&G marek: Ariel, Fairy, Lenor i Vizir. Sprawdź też nasze proekologiczne nowości i dowiedz się, dlaczego warto wybierać właśnie te produkty P&G na co dzień:

Old Spice
Old Spice

• Opakowania nadające się do recyklingu*
*Dotyczy żeli do mycia ciała, dezodorantów i antyperspirantów w sprayu i sztyfcie.

Head & Shoulders
Head & Shoulders

• Butelki wykonane w 40% z plastiku z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki, barwników i dodatków) i nadają się do ponownego przetworzenia (z wyjątkiem nakrętki i w zależności od zakładu recyklingu)

Herbal Essences
Herbal Essences

• szampony - 95% składników pochodzenia naturalnego
• odżywki - 96% składników pochodzenia naturalnego

Bambusowe szczoteczki do zębów Oral-B
Bambusowe szczoteczki do zębów Oral-B

• Rączka wykonana w 100% z organicznego bambusa

Maszynki systemowe Gillette i Gillette Venus
Maszynki systemowe Gillette i Gillette Venus
• Ogranicz ilość odpadów - wymieniaj ostrza, zachowaj rączkę, bo jest stworzona na lata
• Rączka wykonana w 30% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu pokonsumenckiego

Blend-a-Med
Blend-a-Med
• Składniki pochodzenia naturalnego

loga marek

Przeczytaj więcej o tym, jak zadbać o planetę we własnym domu