Odbierz Twój kupon Cashback!

Nie przegap okazji!

Kup kapsułki do zmywarki Fairy Platinum Plus w opakowaniu 28 sztuk lub większym i otrzymaj 8 zł zwrot gotówki! Możesz także otrzymać 20% zwrotu za zakup miotełki do kurzu Swiffer Duster w opakowaniu 10 sztuk. Odbierz swoje kupony Cashback już teraz!

Jak otrzymać kupon Cashback? To proste!

1. Zaloguj się na swoje konto i sprawdż, czy widzisz poniżej Złote kupony Cashback dla kapsułek do zmywarki All In One Fairy Platinum Plus oraz wkładów
do miotełki do kurzu Swiffer Duster.
2. Jeśli widzisz kupony skorzystaj z nich! Jeśli nie, uzupełnij poniższą ankietę klikając w odpowiedni baner.
3. Poczekaj 48h i ponownie zaloguj się na swoje konto, Twoje kupony będą wtedy widoczne!

Więcej informacji oraz regulamin akcji promocyjnej znajduje się tutaj.

Odbierz Twój kupon Cashback!

20% zwrotu za Swiffer Duster - sprawdź!

Odbierz 8 zł zwrotu za Fairy Platinum Plus!

Poznaj nasze produkty
 

Swiffer Zestaw do usuwania kurzu

Pożegnaj się z kurzem oraz włosami i powitaj prawdziwą czystość! Miotełki do kurzu Swiffer doskonale przyciągają i zatrzymują kurz, włosy oraz alergeny roztoczy, kotów i psów. Dzięki tysiącom puszystych włókien o unikalnej budowie dostosowują swój kształt w taki sposób, by dotrzeć do wszystkich zakamarków i pomóc Ci pozbyć się kurzu i włosów z praktycznie każdej powierzchni. Psst… Nasza wskazówka: miotełki
do kurzu Swiffer doskonale nadają się do zbierania sierści, którą zwierzęta domowe stale gubią. Świetnie spisują się też wtedy, gdy któryś z domowników ma alergię na kurz. Działają tak dobrze, że możesz nawet polubić sprzątanie.

  


Fairy Platinum Plus All In One Tabletki do zmywarki

Tabletki do zmywarki All In One Fairy Platinum Plus sprawiają, że naczynia stają się lśniąco czyste. Zapewniają niesamowitą moc Fairy i usuwają nawet nagromadzony z czasem osad, przywracając pierwotny blask naczyń. Fairy Platinum Plus wyróżnia system mycia wstępnego, wyręczający Cię z wykonywania tej czynności. Fairy Platinum Plus pomogą zaoszczędzić wodę i zadbać o środowisko, eliminując konieczność wstępnego mycia naczyń. Tabletki Fairy to połączenie płynu i proszku w jednej wydajnej kapsułce. Nasze kapsułki szybko się rozpuszczają i zaczynają działać od razu, dzięki czemu są skuteczne również w krótkich cyklach, a ich użycie jest bardzo proste.
A ich użycie jest bardzo proste. Nie musisz ich rozpakowywać. Wystarczy umieścić je w dozowniku detergentu zmywarki do naczyń.