Kup produkty marki Fairy i odzyskaj do 25% wartości poniesionych kosztów. Akcja Fairy i EverydayMe na początek roku szkolnego!

[Akcja zakończona]

Weź udział w akcji promocyjnej cashback, odbywającej się w dniach od 15.08.2023 r. do 30.09.2023 r. Kupując w tym czasie np. płyn do naczyń czy kapsułki do zmywarki Fairy, zyskasz aż do 25% zwrotu za zakupy! W sam raz na wydatki do szkoły dla Twojej pociechy.

Przewidzieliśmy 2 progi cenowe:

cashback-5

cashback-15

Jak wziąć udział w akcji?

in-article-1

Kup dowolne produkty marki Fairy w czasie trwania akcji.

in-article-2

Zaloguj się lub zarejestruj konto na everydayme.pl i zeskanuj dowód zakupu.

in-article-3

Odbierz swój zwrot za zakupy!

*Promocja obejmuje zakup dowolnych produktów marki Fairy biorących udział w promocji, w czasie trwania promocji od 15.08.2023 r. do 30.09.2023 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin, zasady promocji i lista uczestniczących produktów do pobrania tutaj.

** Dowód zakupu produktów może być użyty tylko jeden raz do aktywacji kuponu zwrotu gotówki i nie może być użyty jednocześnie do innej akcji promocyjnej. Uwaga! Wszystkie zakupione produkty muszą znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Data zakupu powinna być zgodna z czasem trwania promocji. Z każdego zwrotu można skorzystać tylko jeden raz

*** Po pomyślnym przesłaniu paragonu należy poczekać do 72 godzin na jego zatwierdzenie lub odrzucenie. Jeśli w czasie do 72 godzin od pomyślnego przesłania paragonu, nie otrzymałaś_eś od nas żadnej wiadomości na swoją skrzynkę pocztową, skontaktuj się z działem technicznym.