Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Zostań ekspertem we własnej łazience

Dla Ciebie od Oral-B
zostan-ekspertem-we-wlasnej-lazience
0
Zostań specjalistą w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej dzięki Oral-B

Żyjemy w epoce błyskawicznych informacji zwrotnych - po naciśnięciu odpowiedniego przycisku możemy sprawdzić, ile kalorii spaliliśmy, ile kilometrów przebiegliśmy i czy przestrzegamy naszej nowej diety. Staliśmy się ekspertami w dziedzinie własnego zdrowia - własnymi trenerami i specjalistami od żywienia. A w jaki sposób możemy ocenić efekty pielęgnacji jamy ustnej, zanim nasz dentysta zauważy jakiś problem?

Pewnie miną długie miesiące, zanim wybierzesz się do dentysty, a tymczasem z każdą minutą Twoje zęby mogą stawać się coraz słabsze. Do czasu wizyty kontrolnej u stomatologa mogą nastąpić w nich nieodwracalne uszkodzenia i dlatego musisz mieć pewność, że Twój program pielęgnacji jamy ustnej działa skutecznie każdego dnia.

Trzy kroki do fachowej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej

Pierwszy krok to znalezienie odpowiedniej pasty do zębów - takiej, która aktywnie wzmocni zęby, poradzi sobie z kwasami znajdującymi się w Twojej diecie i zapewni Ci nowy poziom czystości, który możesz naprawdę odczuć. Blend-a-med Pro-Expert zaczyna działać już od pierwszego dnia, a przy regularnym stosowaniu sprawi, że Twoje zęby staną się dziesięć razy mocniejsze* Możesz przekonać się o tym już w dwa tygodnie - poczujesz, że Twoje zęby stały się mocniejsze, a Twój dentysta zauważy różnicę podczas następnej wizyty kontrolnej.

Cytat : 81% badanych zgadza się, że ta pasta zapewnia wyraźne uczucie czystości już po pierwszym użyciu

Krok drugi to używanie lepszej szczoteczki do zębów. Stomatolodzy polecają szczoteczki elektryczne Oral-B częściej niż inne marki szczoteczek, z uwagi na ich większą moc czyszczenia. Szczoteczka elektryczna Oral-B w ciągu minuty zapewnia więcej ruchów usuwających płytkę nazębną niż jesteś w stanie wykonać przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej. Mniejsza ilość płytki nazębnej oznacza czystszą, zdrowszą jamę ustną, mniej ubytków i lepsze wyniki kontroli w gabinecie dentystycznym.

Cytat : Dentyści na całym świecie polecają szczoteczki elektryczne Oral-B częściej niż szczoteczki jakiejkolwiek innej marki

Krok trzeci to odpowiednie płukanie ust. Twój dentysta zobaczy wszystkie miejsca, których nie możesz dosięgnąć szczoteczką, dlatego płyn do płukania ust o odpowiednich właściwościach klinicznych oprócz zapewnienia Ci świeżego oddechu odgrywa również bardzo istotną rolę. Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B Pro-Expert zawiera wszystko to, co możesz znaleźć w zwykłym płynie do płukania ust, a przy tym zapewnia ochronę całej jamy ustnej nawet przez 24 godziny po szczotkowaniu.

Siła trzech

Każdy z tych produktów został opracowany przy użyciu najnowszej wiedzy stomatologicznej, a ich stosowanie w zestawie zapewnia zwielokrotnione efekty - Twoja jama ustna będzie zdrowsza, a zęby mocniejsze już od pierwszego szczotkowania. A zatem po co czekać do następnej kontroli u stomatologa, żeby przekonać się, czy Twój program pielęgnacji jamy ustnej jest właściwy? Przecież możesz poczuć różnicę już dzisiaj.

* Przeciw erozji szkliwa, w porównaniu ze zwykłą pastą do zębów zawierającą monofluorofosforan sodu

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz