Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Zostań ekspertem we własnej łazience

Dla Ciebie od Oral-B
zostan-ekspertem-we-wlasnej-lazience
0
Zostań specjalistą w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej dzięki Oral-B

Żyjemy w epoce błyskawicznych informacji zwrotnych - po naciśnięciu odpowiedniego przycisku możemy sprawdzić, ile kalorii spaliliśmy, ile kilometrów przebiegliśmy i czy przestrzegamy naszej nowej diety. Staliśmy się ekspertami w dziedzinie własnego zdrowia - własnymi trenerami i specjalistami od żywienia. A w jaki sposób możemy ocenić efekty pielęgnacji jamy ustnej, zanim nasz dentysta zauważy jakiś problem?

Pewnie miną długie miesiące, zanim wybierzesz się do dentysty, a tymczasem z każdą minutą Twoje zęby mogą stawać się coraz słabsze. Do czasu wizyty kontrolnej u stomatologa mogą nastąpić w nich nieodwracalne uszkodzenia i dlatego musisz mieć pewność, że Twój program pielęgnacji jamy ustnej działa skutecznie każdego dnia.

Trzy kroki do fachowej wiedzy w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej

Pierwszy krok to znalezienie odpowiedniej pasty do zębów - takiej, która aktywnie wzmocni zęby, poradzi sobie z kwasami znajdującymi się w Twojej diecie i zapewni Ci nowy poziom czystości, który możesz naprawdę odczuć. Blend-a-med Pro-Expert zaczyna działać już od pierwszego dnia, a przy regularnym stosowaniu sprawi, że Twoje zęby staną się dziesięć razy mocniejsze* Możesz przekonać się o tym już w dwa tygodnie - poczujesz, że Twoje zęby stały się mocniejsze, a Twój dentysta zauważy różnicę podczas następnej wizyty kontrolnej.

Cytat : 81% badanych zgadza się, że ta pasta zapewnia wyraźne uczucie czystości już po pierwszym użyciu

Krok drugi to używanie lepszej szczoteczki do zębów. Stomatolodzy polecają szczoteczki elektryczne Oral-B częściej niż inne marki szczoteczek, z uwagi na ich większą moc czyszczenia. Szczoteczka elektryczna Oral-B w ciągu minuty zapewnia więcej ruchów usuwających płytkę nazębną niż jesteś w stanie wykonać przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej. Mniejsza ilość płytki nazębnej oznacza czystszą, zdrowszą jamę ustną, mniej ubytków i lepsze wyniki kontroli w gabinecie dentystycznym.

Cytat : Dentyści na całym świecie polecają szczoteczki elektryczne Oral-B częściej niż szczoteczki jakiejkolwiek innej marki

Krok trzeci to odpowiednie płukanie ust. Twój dentysta zobaczy wszystkie miejsca, których nie możesz dosięgnąć szczoteczką, dlatego płyn do płukania ust o odpowiednich właściwościach klinicznych oprócz zapewnienia Ci świeżego oddechu odgrywa również bardzo istotną rolę. Płyn do płukania jamy ustnej Oral-B Pro-Expert zawiera wszystko to, co możesz znaleźć w zwykłym płynie do płukania ust, a przy tym zapewnia ochronę całej jamy ustnej nawet przez 24 godziny po szczotkowaniu.

Siła trzech

Każdy z tych produktów został opracowany przy użyciu najnowszej wiedzy stomatologicznej, a ich stosowanie w zestawie zapewnia zwielokrotnione efekty - Twoja jama ustna będzie zdrowsza, a zęby mocniejsze już od pierwszego szczotkowania. A zatem po co czekać do następnej kontroli u stomatologa, żeby przekonać się, czy Twój program pielęgnacji jamy ustnej jest właściwy? Przecież możesz poczuć różnicę już dzisiaj.

* Przeciw erozji szkliwa, w porównaniu ze zwykłą pastą do zębów zawierającą monofluorofosforan sodu

0
75.00
Kup szczoteczkę/-ki Oral-B w przedziale cenowym 400 - 500zł, a otrzymasz zwrot 75zł.

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie