Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Jaki krem z filtrem wybrać?

jaki-krem-z-filtrem-wybrac
0
Jedną z najważniejszych rzeczy przed wyjazdem na wakacje jest zakup produktów zawierających filtry przeciwsłoneczne, ale decydujące znaczenie ma wybór najlepszych z szerokiej gamy dostępnych produktów. Dobierz filtr przeciwsłoneczny najbardziej odpowiedni dla twojego rodzaju skóry.

Oczekiwania są najważniejsze.
Oczekiwania związane z produktami zawierającymi filtr przeciwsłoneczny powinny obejmować nie tylko ich cenę, ale również wiele innych aspektów. Radzimy nie kupować pierwszego z brzegu, niedrogiego produktu, bo poparzenie słoneczne może całkowicie zrujnować urlop. Może też mieć inne, długotrwałe efekty. Być może będziesz musiała kupić kilka różnych rodzajów produktów z filtrem przeciwsłonecznym, odpowiednich dla różnych typów skóry członków twojej rodziny. Ochrona przed działaniem promieni słonecznych jest ważna nie tylko na plaży, ale zawsze, gdy przebywamy na dworze. Jednak różne sytuacje mogą wymagać użycia różnych produktów. Pamiętaj, że poparzenia słonecznego można dostać nawet w nieco pochmurny dzień.

Czego potrzebuje twoja skóra
Indywidualna wrażliwość na oparzenie słoneczne, w zależności od rodzaju skóry, jest jedną z kluczowych kwestii, jakie musisz wziąć pod uwagę wybierając filtr przeciwsłoneczny. Osoby o jasnej karnacji oraz dzieci powinny używać produktów z najwyższym poziomem ochrony, jakie są dostępne - nawet do SPF 50. Jeżeli masz tłustą skórę, unikaj bardzo tłustych filtrów przeciwsłonecznych, które trudno się nakłada, bo jeszcze bardziej zatykają pory. W takim przypadku lepiej używać łagodniejszych produktów.

Na co zwrócić uwagę, gdy kupujemy produkt z filtrem przeciwsłonecznym?

Najbardziej widoczną informacją na produkcie jest faktor ochrony przed promieniowaniem słonecznym i wiele osób błędnie uznaje, że jeżeli faktor SPF jest wysoki, należy kupić właśnie ten produkt. Każdy filtr przeciwsłoneczny na świecie ma wskaźnik SPF, który odzwierciedla intensywność i czas ochrony przed słońcem. Jednak na skuteczność produktu wpływają również inne czynniki, takie jak pływanie i pocenie się. Produkty kompleksowe zapewniają ochronę nie tylko przed promieniowaniem UVB ale też - co jest równie ważne - zapobiegają szkodliwemu działaniu promieniowania UVA. Dlatego należy wybrać produkt, który zapewni również ochronę przed UVA. Inną istotną cechą jest wodoodporność i dlatego filtry wodoodporne są polecane na plażę.

Ponowne nałożenie produktu
Nie wystarczy nałożyć kosmetyk z filtrem, gdy przyjedziemy na plażę. Musisz od czasu do czasu nakładać go ponownie, aby zapewnić odpowiednią ochronę przed słońcem, w zależności od wskaźnika SPF. Zaleca się ponowne nałożenie produktu po kąpieli lub nawet podczas zwiedzania miasta. Powinnaś jednak zrezygnować z kąpieli słonecznych między godziną 11 i 15, nawet kiedy masz najlepszy filtr przeciwsłoneczny. Pamiętaj o tym, że twoim najważniejszym celem - oprócz wybrania odpowiedniego produktu - jest zapobieganie przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz rakowi skóry. Twoja skóra o tym nie zapomina...

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie