Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Higiena szczoteczki do zębów

Higiena szczoteczki do zębów

0
Myjesz nią codziennie zęby, więc musi być nieskazitelnie czysta. By ustrzec się bakterii, nie wystarczy wymieniać jej co trzy miesiące...
Aby utrzymać szczoteczkę w czystości, należy przestrzegać następujących zasad:
  • Podczas podróży zabezpiecz szczoteczkę w pojemniku - nie umieszczaj jej bez żadnej ochrony w walizce lub kosmetyczce, ponieważ osadzać się będzie na niej wtedy kurz, brud i bakterie. W domu zrezygnuj z przechowywania szczoteczki w pojemniku podróżnym - stale wilgotne środowisko zwiększa rozrost bakterii. Jeśli często podróżujesz, wybierz pojemnik wyposażony w małe dziurki umożliwiające przepływ powietrza.
  • W domu przechowuj szczoteczkę pionowo w kubku lub w uchwycie, w którym będzie mogła naturalnie wyschnąć, dobrze jeżeli w kubku znajdują się otwory do umieszczenia kilku szczoteczek oddzielnie.
  • Rozważ również zakup środka dezynfekującego. Na rynku dostępnych jest wiele „środków dezynfekujących do szczoteczek”, lecz trudno jednoznacznie stwierdzić, czy przy ich stosowaniu szczoteczki faktycznie stają się czystsze niż po spłukaniu wodą i pozostawieniu ich do wyschnięcia. Jeśli więc chcesz skorzystać z takiego rozwiązania, wybierz środek przetestowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod kątem „redukcji zanieczyszczenia bakteryjnego pojawiającego się w sposób naturalny na szczoteczkach do zębów”. Należy uważać na środki odkażające, które oferują mało prawdopodobne efekty działania.
  • Nigdy nie umieszczaj szczoteczki do zębów w zmywarce lub kuchence mikrofalowej celem wyczyszczenia - wysokie temperatury mogą ją uszkodzić.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie