Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Decyzja o wzbogaceniu higieny w płyn do płukania

Dla Ciebie od Braun
decyzja-o-wzbogaceniu-higieny-w-plyn-do-plukania
0
Jeżeli myślisz o włączeniu płynu do czynności związanych z codzienną higieną jamy ustnej, ważnym jest, by zdawać sobie sprawę jakie jest działanie takiego płynu.

Płyn lub płukanka ustna nie zastępują regularnych czynności w ramach higieny jamy ustnej, takich jak szczotkowanie dwa razy na dzień i czyszczenie nicią raz na dzień. Główną rolą większości płynów jest odświeżanie oddechu, choć jeśli cierpisz na przypadłość chronicznego, uciążliwego, przykrego oddechu, znaną również jako halitosis, skonsultuj się ze swoim dentystą w kwestii zwalczania przyczyn dolegliwości i określenia skutecznej metody leczenia.

Poza tym, wiele rodzajów płynów do płukania ust, na przykład płukanki fluorowe, wspiera ochronę zębów przed działaniem kwasów wytwarzanych przez bakterie płytki nazębnej, oczywiście w połączeniu z dokładnym szczotkowaniem i oczyszczaniem nicią dentystyczną. Twój dentysta może przepisać Ci też specjalną płukankę, jeśli przechodzisz leczenie infekcji grzybiczej lub zapalenia dziąseł.

Jednak, jeśli potrzebujesz płynu w celu odświeżenia oddechu, wystarczy, że przeczytasz recenzje o różnych produktach lub poprosisz o zdanie znajomych. Płyny i płukanki do ust dostępne są w różnych smakach, np. mięta i cynamon.

Aby codzienna rutyna czyszczenia zębów nie była nudna, można zaopatrzyć się w płyny o kilku smakach. Jeżeli nie jesteś pewien, który smak będzie Ci odpowiadał, poproś swojego dentystę 
o darmowe próbki płynów. Ponadto, jeśli chcesz, by twój płyn miał również działanie zapobiegające tworzeniu się ubytków, usuwające drobnoustroje i kontrolujące odkładanie się płytki nazębnej, zapytaj o to dentystę.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie