Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

Decyzja o wzbogaceniu higieny w płyn do płukania

Dla Ciebie od Braun
decyzja-o-wzbogaceniu-higieny-w-plyn-do-plukania
0
Jeżeli myślisz o włączeniu płynu do czynności związanych z codzienną higieną jamy ustnej, ważnym jest, by zdawać sobie sprawę jakie jest działanie takiego płynu.

Płyn lub płukanka ustna nie zastępują regularnych czynności w ramach higieny jamy ustnej, takich jak szczotkowanie dwa razy na dzień i czyszczenie nicią raz na dzień. Główną rolą większości płynów jest odświeżanie oddechu, choć jeśli cierpisz na przypadłość chronicznego, uciążliwego, przykrego oddechu, znaną również jako halitosis, skonsultuj się ze swoim dentystą w kwestii zwalczania przyczyn dolegliwości i określenia skutecznej metody leczenia.

Poza tym, wiele rodzajów płynów do płukania ust, na przykład płukanki fluorowe, wspiera ochronę zębów przed działaniem kwasów wytwarzanych przez bakterie płytki nazębnej, oczywiście w połączeniu z dokładnym szczotkowaniem i oczyszczaniem nicią dentystyczną. Twój dentysta może przepisać Ci też specjalną płukankę, jeśli przechodzisz leczenie infekcji grzybiczej lub zapalenia dziąseł.

Jednak, jeśli potrzebujesz płynu w celu odświeżenia oddechu, wystarczy, że przeczytasz recenzje o różnych produktach lub poprosisz o zdanie znajomych. Płyny i płukanki do ust dostępne są w różnych smakach, np. mięta i cynamon.

Aby codzienna rutyna czyszczenia zębów nie była nudna, można zaopatrzyć się w płyny o kilku smakach. Jeżeli nie jesteś pewien, który smak będzie Ci odpowiadał, poproś swojego dentystę 
o darmowe próbki płynów. Ponadto, jeśli chcesz, by twój płyn miał również działanie zapobiegające tworzeniu się ubytków, usuwające drobnoustroje i kontrolujące odkładanie się płytki nazębnej, zapytaj o to dentystę.

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz