Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Blend-A-Dent FAQ

Blend-A-Dent FAQ

0
Jak długo działa klej do protez?

Od zawsze celem Blend-a-dent było stworzenie jak najlepszego kleju do protez. Każdy rodzaj kleju do protez Blend-a-dent zawiera specjalną formułę, dzięki której mocno utrzymuje protezę na miejscu i zapewnia większy komfort użytkowania przez cały dzień. Stopień i czas działania kleju może być różny w zależności od osoby. Blend-a-dent można stosować do protez pełnych i częściowych.

Jak właściwie działa klej do protez Blend-a-dent?

Klej do protez Blend-a-dent został specjalnie opracowany w taki sposób, by jego stosowanie w jamie ustnej zapewniało bezpieczne i komfortowe umocowanie. Naturalna wilgotność jamy ustnej sprawia, że miękki krem Blend-a-dent zmienia się w przypominającą gumę membranę. Dzięki temu dokładnie mocuje protezę i pozwala naturalnie i komfortowo gryźć i jeść.

Jak nakładać klej do protez w kremie Blend-a-dent?

1.    Dokładnie umyj i osusz protezę.
2.    Wyciśnij kilka kropel (Dual Power i warianty) lub ciągłą linię (Dual Protection, Foodseal i warianty 0%) Blend-a-dent na protezę. Nie nakładaj kleju zbyt blisko krawędzi protezy.
3.    Mocno dociśnij protezę i przytrzymaj przez kilka sekund. Jeśli Blend-a-dent wycieka po bokach, oznacza to, że użyto zbyt dużej ilości produktu.
4.    Wypróbuj różne kleje do protez Blend-a-dent, aby znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada oraz sprawdzić, jak dużo kleju należy użyć.
5.    W większości przypadków wystarczy nałożyć krem raz na dzień. Jeśli masz problemy z utrzymywaniem się protezy na miejscu lub musisz nałożyć Blend-a-dent więcej niż raz dziennie, poproś swojego dentystę o sprawdzenie dopasowania stosowanych protez.
6.    Należy regularnie konsultować się z dentystą, aby zapewnić odpowiednie dopasowanie protez. Nieodpowiednio dopasowane protezy mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie.

Wskazówka: Aby zapobiec zatykaniu się tubki, upewnij się, że końcówka i nakrętka są zawsze suche. W przypadku zatkania udrożnij otwór za pomocą szpilki.

0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie