Hura!

hooray

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci e-mail.

Zamknij

Mój koszyk

Twoje próbki

Wybierz próbkę do zamówienia

cashback

Sprawdź dostępne oferty dostosowane do Ciebie!

Wybierz swój adres wysyłki

#JAKDZIEWCZYNA - emotikony lubiane przez dziewczyny

Dla Ciebie od Always
0
Za pomocą emotikonów, umieszczanych w SMS-ach oraz na portalach społecznościowych, dziewczyny wyrażają swoje odczucia i emocje. Czy emotikony obrazują jednak ich prawdziwe uczucia?

72% dziewczyn czuje się ograniczone przez społeczeństwo, które narzuca im, co powinny lub czego nie powinny robić. Czasami tego typu informacje można w dość nieoczekiwanym momencie znaleźć w różnych miejscach, jak na przykład w swoim telefonie. Z pozoru nieistotne emotikony mogą być czymś więcej, niż tylko zabawnymi buźkami. Stały się sposobem, w jaki dziewczyny w SMS-ach oraz na portalach społecznościowych wyrażają swoje odczucia i emocje. Czy emotikony obrazują jednak ich prawdziwe uczucia? Always przeprowadziło badanie, w wyniku którego okazało się, że 67% dziewczyn postrzega same emotikony jako rodzaj ograniczenia.

Wspólnie możemy to zmienić! Sprawmy, by emotikony były tak samo nie do zatrzymania jak dziewczyny, które je wysyłają.

Opowiedz nam o swoich #JakDziewczyna.

Przyłącz się do Always w walce z obniżonym poczuciem własnej wartości, którego doświadczają dziewczęta w okresie dojrzewania. Od ponad trzydziestu lat dostarczamy dziewczynom na całym świecie informacji o okresie dojrzewania i miesiączce, aby mogły czuć się pewnie. Sprawmy, by wszystkie dziewczyny były nie do zatrzymania #JakDziewczyna. Wspólnie możemy zmienić wszystko to, co jest mniej i bardziej ważne. Nie poddawaj się!

0

Dodaj komentarz

Myślimy, że polubisz