Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

To jest mój czas! Zaczynam realizować marzenia

To jest mój czas! Zaczynam realizować marzenia

0
„Mam tyle na głowie”, „może kiedyś”, „to nie jest dobry czas”, „muszę najpierw...” - ile razy sobie to powtarzałaś? Jak często odganiałaś myśl, żeby zrobić coś dla siebie, bo przecież dzieci, mąż, rodzina? Zapewnie za często! Najwyższy czas realizowania swoje marzenia. Już dziś!
Spróbuj się zatrzymać i posłuchaj, jakich argumentów używasz, żeby przekonać siebie do niezajmowania się swoimi marzeniami. Czy kiedy patrzysz na nie z boku, wydają Ci się wiarygodne? Czy faktycznie nie troszcząc się o siebie, zyskujesz coś dla innych? Co zmieni się w Twoim życiu, co zyskasz, kiedy więcej czasu poświęcisz swoim pragnieniom i marzeniom? A co się stanie, jeśli z tego zrezygnujesz? Pomyśl, co czujesz, kiedy kolejny raz odmawiasz sobie przyjemności, a co, kiedy sobie na nie pozwolisz. Jeśli stawiasz sobie takie pytania i wsłuchujesz się w odpowiedzi, jesteś na właściwej drodze do zaakceptowania faktu, że jesteś ważna i ważne są Twoje marzenia. – Jedyne, co nas ogranicza przy spełnianiu marzeń, to nasza własna wyobraźnia. Sukces jest efektem ciężkiej pracy, cierpliwości, pokory i wiary, że wszystko w życiu jest możliwe – napisała Martyna Wojciechowska w książce „Przesunąć horyzont”. Czy te słowa przekonują Cię, że masz prawo spełniać własne marzenia? Jeśli Cię inspirują, zacznij spełniać je już dziś.

Metoda małych kroków

Najważniejszy i zazwyczaj najtrudniejszy jest pierwszy krok. Musisz jednak go zrobić. Marzysz o podróży do Paryża, ale jej realizacja wydaje Ci się niemożliwa ze względów finansowych? Kup przewodnik, włącz ulubioną francuską piosenkę, zajrzyj do sieci, poczytaj o miejscach, które chciałabyś   zobaczyć. O ile dziś będzie to cudowna, kreatywna zabawa, w przyszłości ma szansę przerodzić się w rzeczywistość. Pewnie zapytasz: jakim cudem? Jeśli masz cel i zaczniesz działać, to w końcu go osiągniesz. Jak często w drodze do pracy kupujesz kawę w kawiarni? Może zabierzesz ją w kubku termicznym z domu, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wrzucisz do skarbonki „na Paryż”? Dorzuć do niej wszystkie pięciozłotówki, które trafiają do Twojego portfela. Nawet nie zauważysz, kiedy dzięki tym małym zabiegom, Paryż przybliży się do Ciebie. Pomysłów jest tysiące. Najważniejsze to pozwolić sobie marzyć i pamiętać, że marzenia same się nie spełniają. To Ty je spełniasz!
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie