Mój koszyk

Odnoszący sukcesy

Hourra

Brawo!

brawo

Twoje zamówienie zostało złożone. Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail.

Blisko

Wysyłanie zakończone!

brawo

Twój paragon jest obecnie przetwarzany. Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem statusu żądania.

Przejdź do zakupów

Zapisz kupony przed przystąpieniem do zakupów u autoryzowanego sprzedawcy . Pamiętaj, żeby zachować paragon!

Zeskanuj paragon

Seminarium

Użyj telefonu komórkowego, aby zrobić zdjęcie paragonu i wysłać je w ciągu 15 dni.

Poproś o zwrot

Jak tylko Twój paragon zostanie zatwierdzony, możesz ubiegać się o zwrot gotówki. Kliknij Rozumiem, aby rozpocząć.

Klikając ikonkę Rozumiem, akceptujesz Nasz regulamin.

Rozumiem

Możesz śledzić wszystkie swoje oszczędności, przechodząc do Moje konto

Slow life po pięćdziesiątce

Slow life po pięćdziesiątce

0
Masz pięćdziesiąt lat i właśnie wchodzisz właśnie w etap, kiedy możesz garściami czerpać z tego, co przeżyłaś, czego się nauczyłaś, co poznałaś. To piękny moment - wykorzystaj go!
Nikt na świecie nie wie tego, co Ty, nikt nie ma takich samych uczuć, wspomnień, doznań, spostrzeżeń. Jesteś wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Z tą wyjątkowością możesz wejść w świat i dzielić się z nim tym, co masz najlepszego – sobą!

Pierwszy krok
Jaki jest Twój cel? Co chcesz teraz osiągnąć? Jak możesz to zrobić? Czego potrzebujesz, żeby dojść tam, gdzie pragniesz? Poszukaj odpowiedzi na te pytania w sobie i działaj. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy coacha, mentora. Nie bój się szukać kierunkowskazów u przewodników, przyjaciół, bliskich. W dzisiejszym świecie dostępnych jest tak wiele możliwości pozwalających wspierać rozwój, że masz w czym wybierać. Na pewno znajdziesz coś, co będzie Ci bliskie.

Oddaj głos swojemu wnętrzu
Przez większość życia narzucamy sobie zakazy: nie mogę jeść słodyczy, bo nie mogę przytyć; muszę malować się delikatnie, żeby nie wyglądać wyzywająco; muszę być miła, żeby inni mnie lubili; muszę zrobić to i to, żeby inni mnie docenili. Dojrzałość, a za taką można uznać przekroczenie granicy pięćdziesięciu lat, pozwala na wyzwolenie się z myślenia o sobie przez pryzmat innych. Przyszedł czas, kiedy możesz byś sobą, kiedy świadomie i z największą przyjemnością możesz mówić i zachowywać się bez obawy, czy innym to pasuje. Jeśli Ty czujesz się dobrze sama ze sobą, inni też to poczują.

Znajdź swoją grupę wsparcia
Chciałabyś ćwiczyć jogę, pisać wiersze, studiować, malować, pływać albo uprawiać wspinaczkę górską? Jeśli zdrowie Ci pozwala – zrób to! Nie masz z kim? Nic bardziej mylnego. Wystarczy poświęcić chwilę na przejrzenie internetu, żeby okazało się, że takich jak Ty - poszukujących aktywności, rozwoju po pięćdziesiątce, jest więcej. Najważniejsze to zrobić ten pierwszy krok.

Mów o swoich potrzebach
Czujesz, że chcesz się dokształcać? Pragniesz zostać trenerem jogi, ale dzieci i znajomi śmieją się z Twojego pomysłu? Opowiedz im, co sprawia, że tego chcesz, że jest to potrzebne nie tylko Tobie, ale i innym. Nie musisz ich przekonywać, grunt, że sama wiesz, czego chcesz. W wypowiedzeniu tego chodzi o manifestację własnych potrzeb. A że słowa mają moc, to dzięki nim zaczniesz zmianę w swoim życiu, wpłyniesz też na życie innych. Pamiętaj, że dojdziesz tam, gdzie chcesz w swoim tempie i na pewno we właściwym czasie.
0

Dodaj komentarz

Zgoda na pliki cookie